Maszynka do samoobsługowego strzyżenia

Fryzjer1_m

 

Jeśli nie masz czasu, ochoty lub pieniędzy, żeby pójść do fryzjera, wystarczy nabyć samoobsługową maszynkę do strzyżenia Single Handed Barber (jednoręki fryzjer). Dotyczy to oczywiście mało wymagających osób, dla których styliści nie istnieją – chodzi wyłącznie o skrócenie włosów.

Maszynka skonstruowana jest w taki sposób, że można ją obsłużyć jedną ręką. Tnie równomiernie we wszystkich kierunkach. Wystarczy ustawić długość chcesz wyciąć (oferuje dwie nasadki, które umożliwiają 4-stoponiową regulację) i włączyć.

 

Fryzjer3_m

 

Single Handed Barber ma 10 cm średnicy i 8 cm wysokości, a więc jest wielkości typowej filiżanki. Ze względu na kształt (tnie we wszystkich kierunkach) możną nią operować nawet wtedy, kiedy nie mamy do dyspozycji lustra. Zasilana jest przez zasilacz prądu przemiennego lub z akumulatora, który zasila urządzenie przez ok. 20 minut, co w zupełności wystarcza do strzyżenia. Zestaw zawiera grzebień i nożyczki dla precyzyjnego podstrzygania trudniej dostępnym miejsc. Uzupełnieniem jest etui oraz fryzjerska pelerynka.

 

Fryzjer2_m

 

Do nabycia w sklepie Hammacher Schlemmer w cenie 60 USD.

 

http://www.hammacher.com

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English