Mobilna suwnica bramowa w ofercie PROMAG

PROMAG. Suwnica samojezdna (2)_small_m

 

PROMAG wprowadził do oferty kolejną nowość – samojezdną suwnicę bramową o udźwigu do 6,3 tony. Jak podkreśla producent, jest to urządzenie, które znakomicie sprawdza się w firmach, które nie posiadają własnych hal magazynowych czy produkcyjnych, ale wynajmują powierzchnię pod działalność gospodarczą.

Zakup suwnicy PROMAG to także niezwykle opłacalna inwestycja w sytuacji, kiedy – z różnych powodów – nie mamy możliwości dostosowania budynku do suwnicy stacjonarnej lub gdy takie przystosowanie budynku jest nieopłacalne np. z uwagi na planowaną zmianę siedziby czy rozbudowę.

Produkt sprawdza się także wszędzie tam, gdzie towar ma być transportowany na duże odległości, np. między budynkami lub gdy zależy nam na czasie i chcielibyśmy uniknąć dodatkowych badań i odbiorów budowlanych, koniecznych w przypadku instalacji tradycyjnej suwnicy stacjonarnej.

 

PROMAG. Suwnica samojezdna (1)_small_m

 

Nowa suwnica PROMAG pozwala na obsługę kilku stanowisk roboczych, umożliwia przejazd z ładunkiem nawet na dłuższych odległościach i może być wykorzystywana także na zewnątrz budynków. Produkt nie wymaga stałej instalacji, w tym ingerencji w posadzkę, a jego montaż oraz demontaż są niezwykle proste, co pozwala m.in. na sprawne przetransportowanie urządzenia w inne miejsce pracy.

Maksymalny udźwig to 6,3 tony, wysokość całkowita do 6,4 metra, a rozpiętość 10 metrów. Ruchami suwnicy możemy sterować z niezależnej kasety na przewodzie lub za pomocą zdalnego pilota. Produkt wyposażono także w dwie prędkości jazdy oraz funkcje „płynny start” i „płynny stop”. Suwnica może być zasilana prądem trójfazowym przy użyciu kablozwijaka lub bezprzewodowo z baterii zamontowanych na jej konstrukcji.

Aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo pracy, suwnica została wyposażona w 4 zderzaki bezpieczeństwa zapobiegające ewentualnemu kontaktowi z pieszym oraz uszkodzeniom suwnicy lub ładunku podczas kontaktu z przeszkodami znajdującymi się w zakresie jazdy urządzenia.

 

Parametry techniczne:

  • Udźwig: 1000 – 6300 kg
  • Osiowy rozstaw podpór: 3000 – 10000 mm
  • Wysokość do belki: 3000 – 6000 mm
  • 2 prędkości jazdy suwnicy bramowej sterowanej z przetwornicy częstotliwości (falownika) do 10,0 do 20,0 m/min (płynny start i stop)
  • Napięcie sterowania 48 V
  • Zasilanie 400 V
  • Ładowanie akumulatorów: może być realizowane z gniazdka 230 V
  • Konstrukcja: stalowa spawana
  • Jazda suwnicy tylko po gładkiej i czystej posadzce

 

Źródło: PROMAG

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English