Od 10 lat MEWA oferuje w Polsce tekstylia przemysłowe najwyższej jakości

Od ponad 100 lat firma MEWA proponuje tekstylia przemysłowe i rozwiązania, służące utrzymaniu czystości, które z powodzeniem stosowane są w przemyśle, rzemiośle, warsztatach samochodowych, handlu i gastronomii. Od początku tego roku MEWA oferuje w Polsce również odzież roboczą.

 

zdj 1_m

 

W obszarze czyściw MEWA obchodzi w Polsce właśnie jubileusz: już dziesięć lat użytkownicy w Polsce korzystają ze sprawdzonych czyściw bawełnianych wielokrotnego użytku firmy MEWA, oferowanych w czterech wersjach, zależnie od rodzaju zastosowania, w ramach tzw. pełnej usługi (dostawa – odbiór – pranie – ponowna dostawa do klienta).

 

Wynajmij odzież roboczą, my ją upierzemy

Teraz firmy działające w takich sektorach jak przemysł i rzemiosło, mogą zaopatrywać swoich pracowników także w odzież roboczą firmy MEWA.

Odzież robocza oferowana jest w ramach pełnej usługi:

  • odzież dostarczana jest do klienta,
  • zabrudzone ubrania są odbierane i prane,
  • następnie, już czysta odzież, odsyłana jest do klienta.

Wykonywane są też niezbędne naprawy odzieży. Na życzenie klienta odzież może być zaopatrzona w logo firmy. Jest to praktyczne i opłacalne, bowiem MEWA punktualnie i niezawodnie dba o czystą odzież dla pracowników klienta.

 

To się opłaca…

W Polsce MEWA oferuje dwie kolekcje: PERFORMANCE i TRENDLINE.

PERFORMANCE do zastosowania w przemyśle i rzemiośle. MEWA TRENDLINE świetnie nadaje się dla wszystkich, którzy wykonują prace budowlane i wykończeniowe. Zwykle dwukolorowa kolekcja PERFORMANCE obejmuje kurtki, kamizelki, spodnie ze ściągaczem i  tzw. spodnie ogrodniczki w siedmiu kombinacjach kolorystycznych. W kolekcji MEWA TRENDLINE np. wzmocnienia na kolanach, wszywane plisy do podtrzymywania podwiniętego rękawa czy odblaskowe lamówki, wykonane są w kolorze kontrastującym z pozostałymi elementami danego ubrania. Tym samym połączono funkcjonalność z modnym wyglądem: w licznych kieszeniach można bezpiecznie schować wiele przedmiotów. Elementy chroniące przed otarciem oraz wzmocnienia na kolanach chronią osobę noszącą dane ubranie ubranie robocze, a odblaskowe lamówki zwiększają bezpieczeństwo pracowników po zmroku.

 

Źródło: MEWA

Authors

Related posts

Góra
English