Mocny początek Przemysłowej Jesieni w Krakowie – za nami Targi KOMPOZYT-EXPO, SyMas i Maintenance

Targi w Krakowie_51743_m

 

Dwa dni, trzy imprezy przemysłowe, dwie konferencje, ponad 280 Wystawców i mnóstwo branżowych spotkań. Liczby nawiązanych kontaktów biznesowych, nowych klientów, przeprowadzonych transakcji i rozmów jakie miały miejsce 5–6 października podczas Targów KOMPOZYT-EXPO, SyMas i Maintenance nie sposób policzyć.

Za nami trzy wydarzenia, które zapoczątkowały Przemysłową Jesień w Krakowie:

7. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance – jedyne w Polsce Targi prezentujące ofertę dla utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji. To wyjątkowe spotkanie, które urosło do rangi jednego z najważniejszych wydarzeń w branży. Wystawcy zaprezentowali swoją ofertę rozwiązania z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki, hydrauliki i pneumatyki.

7. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO – to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawa każdego roku poszerza swój zakres o nowe dziedziny, a wśród 260 Wystawców znajdują się zarówno producenci surowców i produktów kompozytowych, jak i firmy oferujące maszyny, narzędzia oraz usługi do obróbki materiałów kompozytowych.

8. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas – jedyne w Europie Środkowej targi przedstawiające w sposób kompleksowy technologie związane z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych.

Już za niespełna dwa tygodnie czeka nas ciąg dalszy święta przemysłu w Krakowie. 18–20 października w EXPO Kraków odbędą się Targi EUROTOOL, BLACH-TECH-EXPO oraz towarzyszący im Salon Kooperacji Przemysłowej.

 

Źródło: Targi w Krakowie

 

Więcej zdjęć z targów w naszej Galerii

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English