Raiffeisen Leasing uruchamia nowy portal aukcyjny sprzętu poleasingowego

Raiffeisen-Leasing_m

 

Raiffeisen Leasing z myślą o obecnych i nowych klientach przygotował nową, formułę poleasingowej platformy aukcyjnej. Za pośrednictwem Placu Poleasingowego Raiffeisen Leasing można licytować i kupować zarówno samochody, jak i różnego rodzaju maszyny i urządzenia. Odświeżony portal aukcyjny został uruchomiony pod adresem www.placpoleasingowy.pl

Plac Poleasingowy Raiffeisen Leasing to pewny i sprawdzony sposób na zakup samochodów lub urządzeń poleasingowych. Platforma działa na zasadzie aukcji internetowej. Oprócz korzystnej ceny sprzętu, oferuje też przejrzysty proces obsługi sprzedażowej. Za jego pośrednictwem można kupić poleasingowe samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, a także przyczepy i naczepy, maszyny budowlane oraz rolnicze. Platforma jest dostępna dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, zarówno osób fizycznych, jak i firm.

Platforma aukcyjna została wzbogacona o kilka nowych funkcjonalności m.in. o panel operatora umożliwiający prowadzenie kilku licytacji na raz. Co istotne dla użytkowników portal działa w czasie rzeczywistym, a aukcje dostępne są przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Za wycenę sprzętu oferowanego na portalu odpowiedzialni są zewnętrzni rzeczoznawcy. Dzięki niezależnej ekspertyzie klienci mają pewność że interesujący ich sprzęt lub pojazd  jest zgodny z zamieszczonym opisem.

Wraz z nową odsłoną platformy powstała także jej wersja mobilna – Projektując nową wersję platformy aukcyjnej, postawiliśmy przede wszystkim na jej funkcjonalność i dostępność. Chcemy, aby nasi Klienci mieli dostęp do platformy w każdej chwili i z każdego miejsca. Ponadto z myślą o klientach zagranicznych przygotowaliśmy także anglojęzyczną wersję strony. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie znacznie ułatwi im dokonywanie zakupów – mówi Grzegorz Palmi, Dyrektor Departamentu Windykacji i Remarketingu w Raiffeisen Leasing.

System licytacji i zakupu na Placu Poleasingowym jest prosty i podobny do innych portali aukcyjnych.  Podczas pierwszej wizyty należy dokonać rejestracji. Po założeniu konta wystarczy wyszukać interesujący przedmiot wśród dostępnych kategorii i rozpocząć jego licytację. Na stronie każdego przedmiotu znajdują się szczegółowe informacje na jego temat oraz wycena. Co ważne wszyscy biorący udział w licytacji widzą ceny oferowane przez innych uczestników.

Osoby, które są zainteresowane braniem udziału w aukcjach przed podjęciem decyzji  o finalizacji transakcji mają możliwość weryfikacji technicznej pojazdu lub sprzętu.

 

Źródło: Raiffeisen-Leasing Polska

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English