Tubes International z nową stroną internetową

Firma Tubes International zaprezentowała nową stronę internetową, na której poza całkowicie zmienioną szatą graficzną, zaimplementowano nowy ulepszony układ strony. Dzięki tym zmianom dostęp do wszelkich informacji o firmie będzie prostszy i szybszy.

 

Tubes International_m

 
Całkowita zmiana układu to idealna okazja do zaprezentowania możliwości firmy, które w ostatnich latach zostały rozszerzone nie tylko o produkty, ale również usługi, które stały się istotną częścią współpracy z wieloma kontrahentami.

 

Co ulepszono?

Produkty
Całkiem nowe menu ma na celu usprawnienie szukania produktów, którymi klienci są zainteresowani. Nową opcją w tej sekcji jest button „Sklep online”, który umożliwi sprawdzenie w sklepie internetowym oferty wybranego produktu. Szukając produktu mogą Państwo skorzystać również z wyszukiwarki na stronie głównej.
Kontakt
Dla ułatwienia kontaktu z firmą praktycznie z każdego miejsca na stronie mogą Państwo się z nią skontaktować. Zainteresował Państwa produkt? Nowość? A może promocja? Mogą Państwo bezpośrednio skontaktować się z oddziałem, przejść do sklepu internetowego lub napisać zapytanie.

 

Co nowego?
Usługi
Na nowej stronie mogą Państwo zapoznać się z możliwościami firmy, wykorzystywaną technologią, spełnianymi normami w zakresie świadczonych usług.

Przykładowe rozwiązania
Przykładowe realizacje to zbiór ciekawych przykładów naszej produkcji, jak np.: przewody przemysłowe, przewody przeładunkowe, urządzenia napełniająco-opróżniające (NO), przewody hydrauliczne, przewody wysokociśnieniowe, przewody stalowe. Realizacje, nierzadko specjalistyczne, stanowią potwierdzenie kompetencji firmy jako eksperta w branży.
Znajdź najbliższy oddział!
Dopasowano nową stronę do najnowszych trendów, tak aby jej przeglądanie na urządzeniach mobilnych było jak najwygodniejsze. Dla osób przeglądających stronę na urządzeniach mobilnych wprowadzono opcję „Znajdź najbliższy oddział”. Umożliwia ona znalezienie i skontaktowanie się z najbliżej zlokalizowanym w danym momencie oddziałem. 

Nowa strona powstała z myślą o aktualnych lub potencjalnych kontrahentach, dlatego firma jest bardzo ciekawa Państwa opinii, czego jeszcze oczekiwalibyście na nowej stronie. Firma deklaruje, że weźmie pod uwagę wszelkie sugestie i spostrzeżenia, a najbardziej cenne postara się nagrodzić.

 

Źródło: Tubes International

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English