Teleskopowa drabina z dużą platformą roboczą

Krause _drabina_teleskopowa_z_duza_platforma_3_krause_m

 

Teleskopowa drabina z dużą platformą roboczą to najnowsza odpowiedź konstruktorów KRAUSE na potrzeby profesjonalistów z wielu branż. Teleskopowa regulacja wysokości w pionie zapewnia niezwykle prostą obsługę, a komfortowa platforma gwarantuje bezpieczeństwo prac prowadzonych na każdej wysokości. Nowy model dostępny jest od dziś także w Polsce.

Drabiny z platformą to urządzenia bardzo chętnie wybierane przez profesjonalistów, którzy na wysokości spędzają dużą część roboczego dnia. Ten rodzaj urządzenia pozwala na długotrwałą pracę nie powodując dyskomfortu czy zmęczenia.

 

Krause_drabina_teleskopowa_z_duza_platforma_1_krause_m

 

Innowacje gwarancją komfortu

Firma KRAUSE, mająca swoją siedzibę w Hesji w miejscowości Alsfeld, przedstawia niezwykle innowacyjne rozwiązanie: teleskopowa drabina marki STABILO z dużą platformą. Urządzenie wyróżnia się teleskopową regulacją wysokości w pionie oraz obszerną platformą o wymiarach 500×450 mm. Prace konstruktorów KRAUSE od zawsze koncentrują się zapewnieniu użytkownikom bezpieczeństwa oraz maksymalnej wygody. Tak też było w przypadku nowej drabiny teleskopowej – mała waga produktu (22 i 26 kg) oraz stabilizator poprzeczny z rolkami, będący na seryjnym wyposażeniu, zapewniają łatwe przesuwanie i zmianę położenia urządzenia. O ochronę użytkownika przed upadkiem z wysokości dbają natomiast pałąk bezpieczeństwa wraz z łańcuchem ochronnym, oraz zintegrowana blokada samoczynnego złożenia/rozłożenia, która powoduje, że drabina wyróżnia się wyjątkową stabilnością.

 

Krause drabina_teleskopowa_z_duza_platforma_4_krause_m

 

Dwa warianty dla maksymalnej elastycznością

Cechą szczególną nowej drobiny KRAUSE jest szybka i prosta regulacja ilości szczebli, które bezpośrednio odpowiadają za gwarantowaną wysokość roboczą. Niezwykła elastyczność pozwala na znacznie szersze zastosowanie w porównaniu do klasycznych, stałych modeli z platformą.  Na uwagę zasługuje niewielka, wynosząca zaledwie 800 mm,  szerokość drabiny, która umożliwia jej ustawienie w ciasnych pomieszczeniach, wąskich przejściach lub między regałami. Dostępna jest w dwóch wariantach: pierwszy z zakresem regulacji 6-8 szczebli i wysokością roboczą od 3,60 do 4,10 m, drugi zaś – z zakresem regulacji 8–10 szczebli, pozwalający na pracę na wysokości od 4,10 do 4,64 m. Teleskopowa regulacja następuje szybko i sprawnie dzięki opatentowanemu przez firmę KRAUSE systemowi „Click-Matic”.

 

Źródło: Krause

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English