Nowe zezwolenia w Wałbrzyskiej SSE

W ostatnim czasie w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej wydano 3 zezwolenia na prowadzenie działalności.

27 lipca 2016 roku zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Oleśnica wydano dla Alucrom sp. z o.o.  Firma zrealizuje przedsięwzięcie polegające na budowie nowego zakładu, w którym  będzie świadczyć usługi malowania i nakładania powłok ochronnych na elementy metalowe.   Przedsiębiorca zainwestuje co najmniej 20,8 mln zł oraz zatrudni 20 osób. Firma planuje zakończyć inwestycję najpóźniej do 31.06.2018 r.

 

Alucrom_m

Zdjęcie: Alucrom

 

4 sierpnia 2016 roku zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Wałbrzych wydano dla MIGAPOL sp. z o.o. Inwestycja polegać będzie na rozbudowie zakładu, w którym produkowane są systemy ogrodzeniowe i ich elementy.  Przedsiębiorca zainwestuje 16 mln zł oraz zatrudni 7 nowych osób. Firma planuje zakończyć inwestycję najpóźniej do 31.12.2023 r.

4 sierpnia 2016 roku zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Świebodzice wydano dla ISOPAK POLAND sp. z o.o. Inwestycja polegać będzie na budowie zakładu, w którym produkowane będą wyroby styropianowe na opakowania przemysłowe oraz opakowania produktów spożywczych. Przedsiębiorca zainwestuje 16 mln zł oraz zatrudni co najmniej 10  osób. Firma planuje zakończyć inwestycję najpóźniej do 31.12.2018 r.

 

Źródło: WSSE

 

Authors

Related posts

Góra
English