Bezpieczny telefon

Beeline Case es1019.1.green_m

Czasem może się zdarzyć, że telefon wypadnie nam z rąk. Jeśli jest w odpowiednim etui może przetrwać bez szwanku, ale nie zawsze. Nawet jeśli urządzenie jest ubezpieczone, zwrot pieniędzy nie gwarantuje zapobieżenia strat, bowiem możemy utracić wszystkie zawarte w telefonie, a nawet drobna naprawa to minimum kilka dni w serwisie w czasie których nie możemy z niego korzystać.

Dobrym rozwiązaniem, które zabezpiecza smartfony przed upadkiem jest etui Beeline Case ze schowaną wewnątrz linką i karabińczykiem. Przypięty do paska zabezpieczy w większości przypadków telefon przed rozbiciem. Oczywiście mogą się zdarzyć sytuacje, w których smartfon uderzy o inny twardy przedmiot lub np. ścianę, ale są to sytuacje wyjątkowe. Linka ma jeszcze jedną zaletę – jeśli z niej zawsze korzystamy, nigdy nie zapomnimy telefonu zabrać np. z kawiarnianego stolika…

 

Beeline Case header-02_m

 

Etui Beeline Case wykonane jest z gumy, co dodatkowo zabezpiecza urządzenie. Kevlarowa linka o długości ok. 70 cm nie ulegnie zerwaniu. Etui dostępne jest dla smartfonów iPhone w cenie 55 USD.

 

www.beelinecases.com

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English