Większa wydajność operacyjna dzięki nowej usłudze Zebra Technologies pozwalającej śledzić zasoby firmy

Nowa usługa Asset Visibility Service (AVS) pozwala firmom aktywnie śledzić stan i lokalizację urządzenia, a tym samym zwiększyć produktywność

 

Zebra 1_m

 

Firma Zebra Technologies Corporation poinformowała o rozszerzeniu oferty usług zarządzanych Zebra OneCare o nową usługę pozwalającą śledzić zasoby firmy – Asset Visibility Service (AVS). Rozwiązanie, zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności komputerów mobilnych i drukarek termicznych, zapewnia wgląd do takich informacji jak stan, stopień wykorzystania i dostępność urządzeń używanych przez klienta, co z kolei przekłada się na wyższą produktywność i wydajność operacyjną.

  • AVS wykorzystuje instalowanego fabrycznie agenta w urządzeniach Zebra, który po aktywacji zapewnia organizacjom z sektorów takich jak handel detaliczny, produkcja, opieka zdrowotna oraz transport i logistyka szybki i łatwy wgląd w zasoby bez długiego procesu konfiguracji.
  • Przy pomocy innowacyjnej, chmurowej platformy Asset Visibility Platform (AVP) do przetwarzania dużych zbiorów danych, AVS zapewnia przejrzyste konsole, które pokazują stopień wykorzystania, wydajność i dostępność zasobów o kluczowym znaczeniu dla funkcjonowania firmy.
  • AVS wykorzystuje zaawansowaną analizę predykcyjną do dostarczania rekomendacji, dzięki którym klienci i partnerzy mogą zmaksymalizować wydajność operacyjną.
  • Nowa, atrakcyjna kosztowo usługa, jest odpowiednia dla klientów oraz dystrybutorów, którzy potrzebują użytecznych danych o stanie i stopniu wykorzystania urządzeń, ale mogą obyć się bez funkcji dwukierunkowego zdalnego zarządzania, jakie zapewniają droższe narzędzia do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM).
  • AVS uzupełni możliwości usługi PartnerConnect i zaoferuje partnerom nowe źródła przychodów w takich dziedzinach, jak analiza dużych zbiorów danych (big data). Równocześnie rozwiązanie nie wymaga ponoszenia przez partnerów dużych dodatkowych wydatków.

Jenna Stanley, wiceprezes działu usług zarządzanych i usług wsparcia, Zebra Technologies: Mobilne komputery i drukarki to kluczowe narzędzia dla personelu, który musi pracować wydajnie – bez względu na wielkość firmy. Produktywność zmniejsza się, kiedy nie można określić lokalizacji urządzeń, gdy wyczerpują się ich baterie albo w przypadku gdy pracują w oparciu o przestarzałą wersję aplikacji lub systemu operacyjnego. Usługa Asset Visibility Service dostarcza informacji, które pozwalają aktywnie zapobiegać problemom serwisowym, dzięki czemu klienci i partnerzy zyskują przewidywalność w obszarze operacyjnym i większą wydajność, jednocześnie ograniczając koszty związane ze zmniejszania się liczby zasobów i wykorzystywania urządzeń zamiennych.

 

Źródło: Zebra Technologies

 

Authors

Related posts

Góra
English