Innowacyjne wiertło SDS plus-5X Bosch nie niszczy się podczas wiercenia w betonie zbrojonym

Bosch wprowadził na rynek innowacyjne czteroostrzowe wiertło SDS plus-5X, które nie niszczy się, gdy trafia na zbrojenie. Wyjątkowa, asymetryczna konstrukcja głowicy zapewnia bardzo skuteczne odprowadzanie pyłu i spowalnia zużycie wiertła.

4779_m
Efektywne wiercenie w zbrojonym betonie to duże wyzwanie. Napotykając na zbrojenie wiertła często zakleszczają się i niszczą, nawet jeśli staramy się je szybko wycofać. Głowica wiertła SDS plus-5X wyposażona w cztery ostrza nie blokuje się w elementach zbrojeniowych, co zapobiega jej pęknięciu. Ostrza wykonane z węglika spiekanego wysokiej jakości zostały mocno osadzone w stalowej części głowicy, co gwarantuje ich trwałość i żywotność.
Wyjątkowa, asymetryczna konstrukcja głowicy oraz jego cztery zwoje zapewniają bardzo skuteczne odprowadzanie pyłu, przyspieszając tempo wiercenia i spowalniając zużycie wiertła. Wierło z pewnością docenią profesjonaliści, którym zależy na szybkiej pracy bez zbędnych przestojów spowodowanych uszkodzeniami osprzętu.
Bosch zachęca do wzięcia udziału w akcji promocyjnej, w której można otrzymać wierło SDS plus-5x. Szczegóły znaleźć można nastronie: https://www.bosch-pt.com/legendary5x/pl/pl/#section-5
Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

 

Źródło: Bosch

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English