System ExPlant nagrodzony podczas Kongresu Pożarnictwa FIRE|EXPO 2016

GRUPA WOLFF otrzymała nagrodę FIRE PRODUCT AWARDS|EXPO 2016 za ExPlant – najlepszy system informatyczny do zarządzania bezpieczeństwem technicznym i środowiskowym oraz awariami i utrzymaniem ruchu w przemyśle. Statuetkę wręczono podczas Gali odbywającej się w ramach 13. edycji Kongresu Pożarnictwa FIRE|EXPO 2016 na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wydarzenie zgromadziło rzeszę liderów w zakresie zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej. W trakcie specjalistycznych wykładów prelekcję nt. Ryzyka związanego z klasyfikacją stref zagrożenia wybuchem pyłów i odciążeniem wybuchu na instalacjach odpylania wygłosił dr hab. inż. Andrzej Wolff, Ekspert ds. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego w GRUPIE WOLFF.

W ramach kongresu inżynierowie firmy przeprowadzili demonstracyjny pokaz wybuchów oraz skuteczności poszczególnych typów zabezpieczeń przeciwwybuchowych.

 

pokaz-wybuchow-kongres-pozarnictwa-3_m

 

Czym jest ExPlant?

ExPlant jest kompletną bazą wiedzy o zakładzie i złożonym systemem nadzoru nad eksploatacją urządzeń technologicznych. Umożliwia stały monitoring pojedynczych urządzeń, jak również całych instalacji pod względem bezpieczeństwa technicznego i środowiskowego. Przewiduje lub wcześnie wykrywa awarie dzięki czemu obniża ich koszty. ExPlant to innowacyjny system klasy CMMS do zarządzania utrzymaniem ruchu zawsze skrojony na miarę Twoich potrzeb.

 

Źródło: GRUPA WOLFF

Authors

Related posts

Góra
English