Nowe produkty w ofercie LINC Polska

W czerwcu br. w Londynie miała miejsce największa w Europie wystawa poświęcona ochronie i bezpieczeństwu – IFSEC 2016. Przez 3 dni można było oglądać ponad 10 tysięcy produktów, prezentowanych przez ponad 600 wystawców. Równolegle do targów IFSEC odbywała się wystawa FIREX, poświęcona ochronie przeciwpożarowej. Firma LINC Polska zaprezentowała tam kilka nowych produktów ze swojej oferty.

Wavestore
Podczas wystawy IFSEC miała miejsce premiera najnowszej wersji oprogramowania Wavestore – V6. Względem V5, w nowej wersji położono jeszcze większy nacisk na bezpieczeństwo nagrań i serwera. Poza tym, wersja V6 obsługuje teraz większą liczbę dysków i interfejsów sieciowych i po raz pierwszy dostępna jest w języku polskim.
www.linc.pl/wavestore

wavev6

FLIR Systems
Podczas tegorocznych targów IFSEC firma FLIR Systems zaprezentowała m.in. najnowsze oprogramowanie do zarządzania treścią wideo VMS oraz nowe kamery termowizyjne z serii FC-ID oraz TCX-PTZ. Serię FC-ID wyróżnia wbudowana analityka wewnątrz kamery oraz najwyższej jakości obraz termowizyjny – wszystko zoptymalizowane w celu skutecznej detekcji intruza w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Nowością była także obrotowa kamera termowizyjna typu PTZ z serii TCX. Odpowiada ona najwyższym standardom w branży zabezpieczeń wizyjnych i posiada wbudowaną funkcję detekcji ruchu (VMD). Na wystawie FIREX zostały pokazane kamery termowizyjne służące do wczesnego wykrywania pożaru m.in. modele AX8 oraz FC-R
www.flir-termowizja.pl

flirID
Xtralis
Firma Xtralis pojawiła się na wystawie po raz pierwszy jako część grupy Honeywell. Na jej stoisku można było zobaczyć najnowszą zewnętrzną czujkę PIR ADPRO z serii PRO E-Super LongRange (SLR). To pierwsza na świecie czujka zdolna do detekcji obiektu na dystansie 220m. Dzięki redukcji ilości słupów, kabli, detektorów jak i czasu przeznaczanego na instalację, zastosowanie nowej czujki PRO E-400H umożliwia znaczne obniżenie kosztów ochrony perymetrycznej, nawet o 65% względem rozwiązań oferowanych przez firmy konkurencyjne.
www.linc.pl/xtralis

PIR

Źródło: LINC Polska

Authors

Related posts

Góra
English