Oferta Pracy – Starszy Elektryk – Starogard Gdański

Czytaj więcej
Starszy Elektryk
MIEJSCE PRACY: STAROGARD GDAŃSKI

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie przeglądów, oględzin, konserwacji rozdzielni, stacji transformatorowych, urządzeń elektrycznych, napędów elektrycznych, oświetlenia;
  • Dokonywanie łączeń ruchowych na sieci elektroenergetycznej, podłączanie
    i odłączanie urządzeń do przeglądów;
  • Usuwanie awarii elektrycznych, drobne prace warsztatowe przy naprawach urządzeń elektrycznych;
  • Wykonywanie prostych instalacji elektrycznych, układów sterowania;
  • Obsługę programu zarządzania zasobami Maximo.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie średnie o profilu elektrycznym lub elektroenergetycznym;
  • Staż pracy min. 2 lata związany z utrzymaniem ruchu, eksploatacją;
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Uprawnienia SEP do i powyżej 1kV.

OFERUJEMY:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej,
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków).

Oferta pracy wystawiona na portalu pracuj.pl
Góra
English