Oferta Pracy – Inżynier procesu – Poznań

Firma Holland Tank Service Sp. z o.o. (część Dekker Group z Holandii) z siedzibą w Poznaniu oraz zakładem produkcyjnym w Pomarzanowicach, zajmująca się magazynowaniem i konfekcjonowaniem produktów płynnych poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżynier procesu
Miejsce pracy: Poznań

Osoba zatrudniona na stanowisku Inżyniera Procesu będzie odpowiedzialna za zarządzanie i nadzór nad pracą zautomatyzowanych linii, oraz za utrzymanie ruchu na terenie zakładu.

Obowiązki:

  • przygotowanie surowców do produkcji
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów przygotowawczych
  • monitorowanie odchyleń w procesie i reakcja na wykryte nieprawidłowości (analiza parametrów)
  • współpraca z międzynarodowym zespołem specjalistów (wdrażanie nowych procesów, testowanie nowych parametrów procesowych)
  • wykrywanie i diagnozowanie ewentualnych awarii na liniach (mile widziane doświadczenie w tym zakresie)
  • utrzymanie ruchu na terenie zakładu produkcyjnego
  • kontakt z firmami serwisowymi współpracującymi z firmą

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (inżynieria chemiczna i procesowa, technologia chemiczna lub kierunki pokrewne)
  • doświadczenie pracy w branży spożywczej, lub chemicznej – mile widziane
  • komunikatywny język angielski
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów poza granice Polski
  • doświadczenie techniczne/mechaniczne (mile widziane także elektrotechniczne)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w zakresie procesowym
  • obsługa pakietu Office
  • komunikatywność i otwartość na nowe idee i pomysły
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia eksploatacyjne (lub dozorowe) grupy 1 i 2

Oferujemy karierę w międzynarodowej firmie, niezbędne narzędzia do pracy oraz interesujące wynagrodzenie. Praca od zaraz.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji klikając:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
ofert pracy wystawiona na portalu pracuj.pl
Góra
English