Oferta Pracy – Kierownik utrzymania ruchu – Podlaskie

top
Kierownik Utrzymania Ruchu (koordynator ds. technicznych)
Podlaskie 21326/001

Kandydat będzie samodzielnie zarządzał działem utrzymania ruchu i koordynował pracę ponad 10 osobowym zespołem. Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz preferują dynamiczne środowisko pracy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z sektora spożywczego, która intensywnie rozwija się na rynku polskim. Aktualnie, poszukujemy doświadczonego koordynatora ds. technicznych.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie pracą działu utrzymania ruchu (ponad 10 osób)
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji
  • Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu
  • Zlecenie i nadzorowanie prac w zakresie planowania przeglądów, konserwacji i remontów maszyn, urządzeń i instalacji
  • Opracowanie i zarządzanie budżetem inwestycyjnym (modernizacja zakładu produkcyjnego)

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 5 – lat doświadczenia zawodowego w dziale utrzymania ruchu
  • Znajomość systemu zarządzania BHP, GMP, GHP, 5W, Autonomous Maintenance i Preventive Maintenance
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i reagowania na zmiany
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia SEP i UDT

Oferujemy

  • Praca w dynamicznym środowisku pracy
  • Realizacja ciekawych inwestycji
  • Rozwój zespołu UR

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page

Oferta pracy wystawiona na portalu pracuj.pl
Góra
English