Novareg dołączył do społeczności KPT

Do grona lokatorów Kieleckiego Parku Technologicznego dołączyła firma Novareg oferująca innowacyjne produkty mające zastosowanie w branży medycznej.

Przenieśliśmy się do Parku ze względu na jakość oferowanych tutaj możliwości. Miejsce to charakteryzuje bardzo dobra lokalizacja oraz infrastruktura w postaci miejsc parkingowych dla naszych pracowników i odwiedzających nas gości. Ponadto jesteśmy pod wrażeniem wysokiego standardu pomieszczeń, są profesjonalne sale konferencyjne, gdzie można prowadzić prezentacje – całość robi duże wrażenie, także na naszych klientach. Miło pracować w takich warunkach – mówi Lidia Patrzałek z biura zarządu Novareg.

Firma działa od 2015 roku. Zajmuje się dystrybucją produktów wykorzystywanych do naturalnego leczenia w różnych dziedzinach medycyny. Chodzi m.in. o zestawy do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego. – Nowoczesny system Dracula Therapy jest całkowicie naturalnym systemem odseparowania osocza z krwi, w którym mają zastosowanie tylko i wyłącznie występujące w naturalnym środowisku zjawiska. To metoda, znana już w świecie, która w naszym kraju dopiero zyskuje na popularności. My postanowiliśmy ją dodatkowo zgłębić. Dotarliśmy do naukowców m.in. z Francji, którzy od lat prowadzą badania w tym zakresie – tłumaczy Lidia Patrzałek. Dodaje, że firma nie tylko sprzedaje produkty i urządzenia, ale prowadzi również szkolenia dotyczące ich zastosowania.
Firma jest także wyłącznym dystrybutorem preparatu Genvisc gplus na Polskę. – To produkt medyczny wykorzystywany w ortopedii, który składa się z substancji naturalnych występujących w zdrowych stawach. Do tej pory w Polsce nie było preparatu aplikowanego bezpośrednio do stawu, który by zawierał takie szerokie spektrum substancji – mówi Lidia Patrzałek.

 

genvisc-img

 

Odbiorcami oferowanych przez Novareg produktów są szpitale, kliniki medycyny sportowej, estetycznej, okulistycznej, a także gabinety lekarskie oraz kluby sportowe.
Szymon Mazurkiewicz, dyrektor KPT zauważa, że Park nie ogranicza się tylko do jednej branży jeśli chodzi o lokatorów. Tu liczy się przede wszystkim innowacyjność. – Cieszymy się, że w KPT działalność chcą prowadzić także firmy z branży medycznej, która niezwykle dynamicznie się rozwija. To dziedzina, którą chcielibyśmy wspierać, tworząc takim przedsiębiorcom odpowiednie warunki. Jesteśmy otwarci na współpracę – mówi dyrektor.

 

Źródło: KPT

Authors

Related posts

Góra
English