Fabory prezentuje nowy katalog Elementów Złącznych

Dyrektor Handlowy Fabory Poland, Robert Majewski przedstawił pierwszy egzemplarz nowego katalogu Elementów Złącznych klientowi, Piotrowi Cieślakowi z Volkswagen Poznań. Nowy katalog Fabory zawiera 75 tys. produktów, co stanowi 50% wzrost w stosunku do poprzedniej wersji. Jest to rezultat znacznego poszerzenia liczby linii produktowych w celu zaspokojenia potrzeb jeszcze większej liczby klientów.

Fabory 01 VW 122_m

W ciągu ostatnich kilku lat Fabory wprowadziło do swojej oferty wiele nowych produktów, które obecnie znajdują się w nowym katalogu. Szczególnie intensywnie zostały rozwinięte kategorie artykułów ze stali nierdzewnej, prętów gwintowanych, calowych elementów złącznych i produktów dla przemysłu stoczniowego. W ramach tego rozwoju znacznie rozszerzona została oferta MaxxFast, własnej marki Fabory, zawierającej zarówno elementy złączne, jak i narzędzia dla przemysłu. Fabory planuje stały rozwój oferty elementów złącznych oraz kategorii powiązanych, czyli narzędzi, artykułów BHP, chemii technicznej i zaopatrzenia przemysłu.

Dzięki zmienionemu układowi indeksu produktów, dużo łatwiejsze stało się wyszukiwanie. Przyjazny układ alfabetyczny umożliwia wyszukiwanie według konkretnych grup produktowych lub według norm DIN i ISO.

Nowy katalog zawiera obszerne opisy techniczne, odzwierciedlając misję Fabory – „Masters in Fasteners”. Sekcja Techniczna, to odrębny rozdział, w którym znajdują się pomocne informacje na temat parametrów, rozmiarów, rodzajów powłok elementów złącznych, jak również porady dotyczące konkretnych zastosowań. Informacje te można jednocześnie odnaleźć w katalogu elektronicznym na www.fabory.pl, oraz w sklepie internetowym, w którym oferta jest aktualizowana na bieżąco.

Robert Majewski podkreśla, że nowy katalog pozwala na znacznie łatwiejsze odnalezienie potrzebnych produktów: – Katalog zawiera wiele nowych elementów złącznych oraz posiada szczegółowe i przydatne informacje techniczne. Nasi klienci bardzo to doceniają. Wielu z nich dzieli się z nami uwagami, że zarówno w biurze, w miejscu produkcji, jak i w pracy terenowej, często korzystają i polegają na drukowanej wersji katalogu Fabory.

Volkswagen Poznań to producent samochodów i zabudów specjalnych, wykorzystujący w swoich konstrukcjach elementy złączne Fabory. – Katalog Fabory jest bardzo pomocny w naszej codziennej pracy. Korzystamy z niego często i regularnie – podkreślił Piotr Cieślak w trakcie spotkania.

Źródło: Fabory

Authors

Related posts

Góra
English