Przekładnie planetarne Brevini seria E

HEWEA E series 3_m

 

Włoski gigant wprowadza na rynek najnowszą linię swoich przekładni planetarnych. Seria E została stworzona do zastosowań przemysłowych ze średnim zapotrzebowaniem na moc i moment obrotowy.

Dzięki innowacyjnej technologii produkcji przekładnie są wyjątkowo trwałe – zwiększono wytrzymałość łożysk, przekładni i jarzma. Zastosowano materiały o najwyższej możliwej odporności na temperaturę i zużycie mechaniczne. Dotyczy to wszystkich elementów, w tym jarzma, które wykonano ze stali, a nie z żeliwa sferoidalnego. Idealne zazębienie przekładni zapewnia cichą pracę urządzenia, podnosi jej wydajność i redukuje wibracje.

Brevini słynie z doskonałych parametrów przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów. W najnowszej serii zmniejszono masę urządzeń, a paletę wielkości i przełożeń opracowano bardzo starannie.

Seria E składa się z przekładni w dziewięciu rozmiarach, o nominalnym momencie obrotowym od 1200 Nm do 26 000 Nm, dostępnych w wykonaniu liniowym oraz kątowym, z czterema stopniami, które można zwiększyć do sześciu na życzenie klienta. Przełożenia mają zakres od 1:3 do 1:3000 i więcej. Modułowa budowa przekładni pozwala łączyć je z silnikami elektrycznymi i hydraulicznymi poprzez różne rodzaje kołnierzy i sprzęgieł. Dostępne są też różne wersje hamulców oraz szeroka gama akcesoriów.

Przekładnie Brevini są projektowane z myślą o globalnej sprzedaży, dlatego cała seria E jest kompatybilna nie tylko z innymi produktami Brevini, ale też z urządzeniami innych marek popularnych na rynku.

Jedynym polskim importerem Brevini jest firma Hewea z siedzibą w Bykowie pod Wrocławiem.

 

Źródło: HEWEA

Authors

Related posts

Góra
English