Maintenance – utrzymanie ruchu kluczem do właściwego funkcjonowania firmy

Maintenance 20151006_twk_0174_m

 

Każda firma produkcyjna zmaga się z nieustannym wyzwaniem – jak ustrzec się awarii i przewidzieć ewentualne usterki. Najmniejszy przestój produkcji wiąże się z poważnymi stratami finansowymi. Dlatego też coraz więcej firmy inwestują w systemy diagnostyczne i aparaturę usprawniającą wykrywanie choć najmniejszych symptomów usterek w produkcji. O tym jak „utrzymać się w ruchu” wiedzą najlepiej uczestnicy corocznych Targów Maintenance i towarzyszących im szkoleń w ramach Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu.

Najbliższa, siódma edycja Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance zaplanowana na 5-6 października 2016, już po raz kolejny odbędzie się w EXPO Kraków. Zainteresowanie systemami diagnostycznymi, systemami sterowania, podzespołami, materiałami eksploatacyjnymi czy rozwiązaniami IT dla działów produkcji wciąż rośnie. Stąd też coraz więcej specjalistów odwiedza Targi Maintenance, by na bieżąco zapoznać się z  nowinkami technicznymi w tym zakresie.

Jak zapowiada Organizator – firma Targi w Krakowie –  w tym roku oferta Targów jak i szkoleń JSUR będzie jeszcze bardziej atrakcyjna i dopasowana do potrzeb uczestników. Na targach możemy spodziewać się blisko 200 Wystawców oraz ciekawego programu Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu. „Najnowsze technologie w oszczędzaniu energii i metody jej odzysku”, „Termowizyjne monitorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń”, „Utrzymanie ruchu na największym liniowcu pasażerskim świata?” – to tylko przykładowe tematy jakie zostaną poruszone w trakcie konferencji.

Zdaniem Wystawców ubiegłoroczne Targi były bardzo udane. „Klienci, którzy nas odwiedzali byli bardzo konkretni. Wiedzieli czego potrzebują, a prowadzone rozmowy były fachowe. To były bardzo intensywne targi. Porównując je z innymi, największym atutem jest właśnie skonkretyzowany klient. Nawiązaliśmy mnóstwo kontaktów z partnerami z całej Polski. Targi zdecydowanie się sprawdziły jako narzędzie promocji dla naszej firmy.”  – mówi Piotr Żebrowski z firmy Emipak Sp. z o.o. Zarówno Wystawcy, jaki i Odwiedzający podkreślają, że czas poświęcony na udział w Targach Maintenance procentuje zarówno nowymi kontaktami, jak i konkretnymi zleceniami, a przestrzeń i atmosfera Targów sprzyja interesom oraz nawiązywaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji biznesowych.

Równolegle z Targami Maintenance odbędą się 8. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas.

Więcej informacji na stronach wydarzenia: www.mtc.krakow.pl oraz na www.symas.krakow.pl

 

PrintOrganizator:
Targi w Krakowie Sp. z o.o.
www.targi.krakow.pl

 

 

 

 

 

Print

Miejsce:

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

Ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków

www.expo.krakow.pl

 

 

 

Kontakt:

Katarzyna Banach – Kierownik Zespołu / Komisarz Targów
Tel: +48 12 651 95 24
Kom: +48 510 134 218
Fax:  +48 12 651 95 22
banach@targi.krakow.pl

Karol Miernikiewicz – Zastępca Komisarza Targów
Tel: +48 12 651 95 31
Kom: +48 507 044 183
Fax: +48 12 651 95 22
miernikiewicz@targi.krakow.pl

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English