Ingersoll Rand wprowadza ultra kompaktowe klucze udarowe Impactools przeznaczone do pracy w miejscach o ograniczonej przestrzeni

IR-35MAX_Ultra-Compact Impactool_2_m

 

Ingersoll Rand wprowadza na rynek ultra kompaktowe klucze udarowe Impactools  35MAX i 15QMAX , niewielkie, ale charakteryzujące się dużą mocą narzędzia pozwalające użytkownikom szybko odkręcać i dokręcać różnego typu mocowania w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Pneumatyczne klucze udarowe 35MAX i 15QMAX mają wysoki współczynnik mocy do masy, łatwe w użyciu pokrętło regulatora z trzema ustawieniami mocy i przełącznik kierunku obrotów.

Punkty dostępu w ramach pojazdów są coraz mniejsze i zwykłe klucze udarowe nie mieszczą się w miejscach wymagających serwisowania, powiedział Michael Cafferty, kierownik produktu w firmie Ingersoll Rand Power Tools. – Ultra kompaktowe klucze Impactolls charakteryzujące się niewielką masą i dużą mocą pomogą mechanikom i specjalistom od wyposażenia za każdym razem dobrze wykonać zadanie.

Każde narzędzie oferuje trzy ustawienia mocy oraz pełen maksymalny moment obrotowy na każdym poziomie, co pozwala mechanikom na wprowadzenie i dokręcenie mocowania w urządzeniach i pojazdach rożnego rodzaju. Regulator mocy i przełącznik kierunku obrotów umieszczono z tyłu narzędzia, umożliwiając jego obsługę w ograniczonej przestrzeni jedną ręką. Ponadto nowy ergonomiczny kształt i wyjątkowy mechanizm twin-hammer redukują poziom wibracji, pozwalając użytkownikowi lepiej kontrolować narzędzie podczas pracy. Każde narzędzie waży 1,09 kg i ma długość 117 mm.

 

IR-35MAX_Ultra-Compact Impactool_4_m

 

Lekkie, ultra kompaktowe klucze udarowe Impactools charakteryzują się wysokim momentem obrotowym i najwyższą niezawodnością
Ultra kompaktowy klucz udarowy 35MAX ma uchwyt czworokątny 1/2” i maksymalny moment obrotowy 610 Nm. Klucz udarowy 15QMAX ma uchwyt 3/8”, maksymalny moment obrotowy 520 Nm oraz technologię redukującą poziom hałasu emitowanego przez narzędzie.

Rygorystyczne testy wewnętrzne wykazały, że dzięki kompozytowej obudowie i konstrukcji tak trwałej, jak inne popularne klucze udarowe Impactools Ingersoll Rand, żywotność kluczy ultra kompaktowych dwukrotnie przekracza żywotność konkurencyjnych produktów obecnych na rynku. Oba narzędzia objęte są dwuletnią gwarancją.

 

IR-35MAX_Ultra-Compact Impactool_3_m

 

Oba narzędzia przeznaczone są do różnych rodzajów zastosowań:

  • Naprawa i konserwacja pojazdów: nakrętki do kół i opon, komory silnika, hamulce nożne, nakrętki do osi koła, elementy deski rozdzielczej, wsporniki, montaż podwieszany i konserwacja
  • Konserwacja maszyn przemysłowych
  • Naprawa sprzętu produkcyjnego
  • Montaż maszyn
  • Demontaż wyposażenia

Więcej informacji o ultra kompaktowych kluczach udarowych Impactools 35MAX i 15QMAX można znaleźć na stronie www.irtools.com/35MAX.

 

Źródło: Ingersoll Rand

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English