SUBCONTRACTING – łączymy wzajemne oczekiwania

Subcontracting ITM Meetings www1_m

 

Szukasz podwykonawców? Odwiedź piątą edycję Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, która odbędzie się w dniach 7-10 czerwca 2016 roku w Poznaniu. To wyjątkowa okazja, by nawiązać współpracę z doświadczonymi partnerami biznesowymi dysponującymi wolnymi mocami produkcyjnymi.

Sukces ubiegłorocznej edycji targów SUBCONTRACTING, który odbił się szerokim echem w krajowych i zagranicznych mediach, sprawił, że znacząco wzrosło zainteresowanie tym wydarzeniem wśród przedstawicieli przemysłu. W tym roku w Poznaniu zaprezentuje się ponad 60 oferentów usług podwykonawczych z Estonii, Litwy, Polski, Niemiec i Portugalii. Są wśród nich przedsiębiorstwa specjalizujące się w pracach podwykonawczych w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, spawalnictwa, wycinania, przetwórstwa tworzyw sztucznych, przetwórstwa gumy oraz usług dla przemysłu.

 

Subcontracting ITM Meetings

Kluczowym elementem targów są międzynarodowe spotkania kooperacyjne Subcontracting ITM Meetings, które odbędą się w drugim i trzecim dniu trwania targów tj. 8-9 czerwca br.
Ich celem jest kojarzenie oferentów usług podwykonawczych – w tym wypadku wystawców targów SUBCONTRACTING, ITM Polska i Forum Odlewniczego FOCAST – z potencjalnymi zleceniodawcami. Niewątpliwym atutem tej formy matchmakingu jest możliwość poznania profili oferentów i umówienia się na konkretne spotkania przed targami za pomocą specjalnego panelu internetowego www.b2match.eu/subcontracting-meetings-2016.

Do dziś w wydarzeniu zarejestrowało się już 50 uczestników. Wśród firm, które będą poszukiwać podwykonawców są przedstawiciele rynku międzynarodowego z Czech, Francji, Niemiec i Polski w tym m.in.:  C.TECH, Faurecia Automotive Polska SA, Fibar Group SA, MAN Diesel & Turbo Poland Sp. z o.o., SECO/WARWICK Services Sp. z o.o., Solaris Bus & Coach S.A., UTC AEROSPACE SYSTEMS, Volkswagen Poznań

Szczegółowych informacji na temat Subcontracting Meetings udziela Barbara Kamińska, tel. 61 869 2242, barbara.kaminska@mtp.pl.

Więcej informacji na www.subcontracting.pl

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English