Brembo wyprodukowało 100 mln tarcz hamulcowych w Dąbrowie Górniczej

Brembo img comunicato stampa 1q results_m

W fabryce Brembo w Dąbrowie Górniczej wyprodukowano już 100 mln tarcz hamulcowych.

Prezes firmy Alberto Bombassei stwierdził: – Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników za pierwszy kwartał tego roku. Nasze osiągnięcia są wynikiem naszego dobrego przygotowania produkcyjnego. Dziś wraz z zarządem Brembo świętujemy wyprodukowanie stomilionowej tarczy hamulcowej w polskim zakładzie w Dąbrowie. Ten kamień milowy został osiągnięty dzięki stałemu zaangażowaniu całego zespołu w zakładzie, który działa od 2006 roku, ale z pewnością jest to wynik, który również jest powodem do dumy z dobrze wykonanej pracy wykonanej przez wszystkich pracowników Brembo na całym świecie.

Wiceprezes Matteo Tiraboschi powiedział: – Podzielam satysfakcję naszego prezesa z tych doskonałych wyników, a w szczególności ze znaczącego wzrostu, który w dalszym ciągu będzie osiągany dzięki efektywnemu wykorzystaniu mocy produkcyjnych. Wkrótce temu wzrostowi pomogą nowe zakłady produkcyjne uruchamiane w USA i Meksyku.

Brembo jest obecnie w pełni rozwiniętą międzynarodową marką obecną na trzech kontynentach oraz posiadającą zakłady produkcyjne w szesnastu krajach. Posiada również oddziały handlowe w Szwecji, Francji i Niemczech oraz sprzedaje swoje produkty w ponad siedemdziesięciu krajach na całym świecie. W Polsce ma dwie fabryki tarcz hamulcowych – w Częstochowie i Dąbrowie Górniczej.
Brembo jest właścicielem marek Brembo, Breco, Bybre oraz Marchesini. Sprzedaje również produkty pod marką AP Racing.

Źródło: Brembo

Authors

Related posts

Góra
English