Brigade Electronics otwiera biuro w KPT

Brigade1_m

Zmniejszenie zagrożeń w ruchu drogowym poprzez zastosowanie nowych technologii – to główny cel działalności firmy Brigade Electronics, nowego lokatora Kieleckiego Parku Technologicznego.
Brigade Electronics to spółka z kapitałem brytyjskim, która przed laty zadebiutowała zastosowaniem sygnałów cofania w Europie. Wówczas była pionierem w tej dziedzinie. Teraz otwiera swoje biuro w Kieleckim Parku Technologicznym, bo jak zauważa Eryk Biskupski, dyrektor zarządzający oddziałem, Park przyciąga firmy ciekawą ofertą, centrum biznesowym z potencjałem i co ważne, dogodną lokalizacją. Ponadto KPT mieści się w niedalekiej odległości od Targów Kielce, a to właśnie podczas najbliższej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA Brigade zamierza zaprezentować swoją ofertę wspólnie z firmą KH-Kipper.
Główne cele działalności kieleckiego oddziału spółki są zgodne z celami całej grupy. Chodzi nam o wprowadzanie nowych technologii w branży pojazdów i maszyn, które wpływają na zmniejszenie kolizji, czyli ratowanie ludzkiego życia – mówi Eryk Biskupski. Dodaje, że po wprowadzeniu się na dobre do Parku, w kolejnych miesiącach odbywać się będą cykle szkoleń dla aktualnych klientów związane z wprowadzenie nowych rozwiązań. Dyrektor zarządzający zdradza, że w planach jest nawiązanie współpracy z Politechniką Świętokrzyską. Wraz z uczelnią Brigade zamierza prowadzić testy nowych produktów i sprawdzać ich użyteczność. Informacje o nowych technologiach będą także na bieżąco przekazywane studentom.
Cieszy nas, że do grona lokatorów KPT dołączyło przedsiębiorstwo, które posiada przedstawicieli na całym świecie, ma wieloletnie doświadczenie i jest znaną w swojej branży marką. To kolejna firma, dla której priorytetem są innowacyjne rozwiązania, a Park na takie stawia – mówi Szymon Mazurkiewicz, dyrektor KPT.
Brigade Electronics jest światowym liderem rynku w produkcji systemów bezpiecznego cofania. Założona w 1976 roku firma oferuje kompleksowe rozwiązania dla wszystkich typów pojazdów użytkowych, specjalnych, maszyn i innych, zapewniając bezpieczeństwo kierowcy, pasażera oraz pieszych.

 

Źródło: KPT

Authors

Related posts

Góra
English