SpaceMouse Enterprise

SpaceMouse_Enterprise_shadow_top top_m

 

SpaceMouse Enterprise firmy 3Dconnexion to mysz 3D opracowana specjalnie dla profesjonalnych użytkowników aplikacji CAD, którzy celują w jak najwyższe standardy podczas skomplikowanych i długich sesji pracy.

Bazując na stylu i zaletach wielokrotnie nagradzanych myszy 3D SpaceMouse Pro i SpacePilot Pro, firma 3Dconnexion wykorzystała dotychczasowe doświadczenia, aby ukazać nową wizję przyszłości dzięki urządzeniu SpaceMouse Enterprise.

W ciągu ostatnich kilku lat dowiedzieliśmy się jeszcze więcej o potrzebach dzisiejszych zawodowych projektantów. W oparciu o to doświadczenie opracowaliśmy mysz 3D SpaceMouse Enterprise, aby zaoferować profesjonalnym użytkownikom aplikacji CAD najbardziej obecnie zaawansowane narzędzie do wprowadzania danych 3D – mówi Antonio Pascucci, wiceprezes ds. rozwoju produktów w firmie 3Dconnexion. – To wydajne i jednocześnie łatwe w obsłudze narzędzie umożliwia wiele nowych funkcji oczekiwanych przez użytkowników CAD, co przenosi styl pracy „na dwie ręce” na zupełnie nowy poziom”.

 

SpaceMouse_Enterprise_shadow_detail_right small_m

 

Najważniejsze cechy myszy 3D SpaceMouse Enterprise:

  • Lepsze zrozumienie projektów 3D w czasie rzeczywistym — nawigacja obiektami 3D jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki opatentowanemu czujnikowi z technologią 6 stopni swobody ruchu (6DoF) wykorzystanemu w myszy 3D SpaceMouse Enterprise oraz natychmiastowemu dostępowi do szybkich widoków (QuickView) i widoków własnych (Custom View)1

 1 Nowość dostępna wyłącznie w urządzeniu SpaceMouse Enterprise.

  • Szybkie i wydajne modelowanie 3D — dużo łatwiej jest pracować, mając w każdej chwili do dyspozycji 12 ulubionych komend aplikacji. Nowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości wyświetla rzeczywiste ikony aplikacji2, co jeszcze bardziej ułatwia orientację, umożliwiając korzystanie z rozwiązań znanych z paska narzędzi.

 2 W dniu wprowadzenia na rynek na wyświetlaczu LCD myszy 3D SpaceMouse Enterprise pokazywane będa ikony następujących aplikacji: Autodesk Inventor, CATIA, NX, Creo, SOLIDWORKS, Solid Edge, SketchUp, 3ds Max i Maya.

  • Poczuj różnicę — Twoje ręce to Twoje źródło utrzymania. Mysz 3D SpaceMouse Enterprise została zaprojektowana tak, aby chronić je przed bólami i kontuzjami, które są coraz częstsze wśród ciężko pracujących profesjonalistów CAD. To najbardziej ergonomiczny produkt, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Szeroki wybór dużych przycisków podobnych do klawiaturowych, w tym kompletny zestaw klawiszy specjalnych (ENTER, DELETE, TAB, SPACE, CTRL, ALT, SHIFT i ESC) oznacza mniej ruchów ręką w kierunku do- i od klawiatury niż kiedykolwiek wcześniej. Pokryta miękką powłoką, pełnowymiarowa podpórka pod dłoń zapewnia niezwykłą wygodę podczas pracy obiema rękami.
  • Niezawodność i wsparcie — oferowana przez 3Dconnexion obsługa klienta najwyższej jakości zapewni Twojej inwestycji pewność i bezpieczeństwo. Nasza nowa gwarancja 3 + 1 zapewnia trzyletnią ochronę podobnie jak w przypadku innych urządzeń 3Dconnexion z serii profesjonalnej oraz dodatkowy rok po zarejestrowaniu produktu (w ciągu 90 dni od zakupu).
  • Łatwa konfiguracja własnych ustawień — prosty lecz wydajny interfejs użytkownika w sterowniku 3DxWare 10 sprawia, że skonfigurowanie myszy 3D SpaceMouse Enterprise zajmuje jedynie chwilę. Przypisywanie poleceń aplikacji do przycisków oraz dostosowywanie innych ustawień zgodnie ze swoimi wymaganiami jest dziecinnie proste.

 

SpaceMouse_ Enterprise_CadMouse_desktop_setuphand_left small_m

 

Ceny i dostępność

Mysz 3D SpaceMouse Enterprise jest dostępna już teraz w specjalnej cenie wprowadzającej 359 €. Mysz 3D SpaceMouse Enterprise jest również dostępna jako część zestawu składającego się z urządzeń SpaceMouse Enterprise, CadMouse, CadMouse Pad i huba USB z dwoma portami. Zestaw SpaceMouse Enterprise dostępny jest w początkowej cenie 399 €. Dodatkowe informacje na temat sprzedawców lub sklepu internetowego 3Dconnexion, dostępne są pod adresem http://www.3dconnexion.pl.

 

Źródło: 3Dconnexion

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English