Rośnie liczba lokatorów KPT

KPT bg_image_0_96874300_1461844624_m

 

Lada dzień do grona lokatorów Kieleckiego Parku Technologicznego dołączą nowe firmy. Czekają na nie doskonałe warunki lokalowe oraz szereg usług biznesowych i rozwojowych.

W maju spodziewamy się kilku nowych lokatorów, którzy reprezentują różne branże. Wśród nich jest przedsiębiorstwo zajmujące się usługami doradczymi dla firm przed restrukturyzacją. Jest też firma, która oferuje nowoczesny system odseparowania osocza z krwi, w którym mają zastosowanie tylko i wyłącznie występujące w naturalnym środowisku zjawiska. Są firmy z szeroko pojętej branży IT oraz prowadzące działalność związaną z bezpieczeństwem ruchu drogowego. Ich plany rozwojowe są bardzo ciekawe i innowacyjne, dlatego cieszy nas, że wybrali Park jako miejsce na lokalizacje – mówi Szymon Mazurkiewicz, dyrektor KPT i przypomina, że firmy prowadzące działalność na terenie KPT mogą korzystać z jednej strony z udogodnień parkowych, z drugiej zaś – z przywilejów podatkowych. Co ważne, oferta dostosowywana jest do określonych potrzeb. – Trzeba pamiętać, że nowe firmy to także nowe miejsca pracy – zauważa dyrektor.
Większość z nowych lokatorów zajmie biura w budynku Orange INC. Tym samym jego powierzchnia zostanie w stu procentach wykorzystana.

Źródło: KPT

Authors

Related posts

Góra
English