Fuchs i Statoil już razem

fuchs_statoil

 

Z dniem 28 kwietnia 2016 sfinalizowany został proces integracji: firma Statoil Fuel & Retail Lubricants Poland Sp. z o.o. została wcielona w struktury Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o. rozpoczynając działalność w niebiesko-czerwonych barwach.
Pod marką Fuchsa powstała większa, silniejsza organizacja. Trzecia pod względem wolumenu sprzedaży na polskim rynku olejowym. 150-osobowy zespół Fuchsa powiększył się o blisko 300 osób.
“Połączenie naszych firm to połączenie dwóch zespołów ludzi, a więc doświadczenia i know-how. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie specjalistów naszych obu firm pozwoli nam wybrać optymalne rozwiązania w zakresie obsługi klienta. Jako Fuchs w dalszym ciągu chcemy być gwarancją najlepszych rozwiązań, pozostając wiernymi naszym priorytetom – jakości produktów opartych na najnowszych technologiach oraz bliskiej współpracy z Partnerami” – czytamy na stronie firmy Fuchs Oil Corporation (PL).
Środki smarne pod marką Statoil będą stopniowo wycofywane z rynku i zastępowane produktami Fuchs. W dalszym ciągu funkcjonować będzie biuro w Krakowie (dotychczasowa siedziba Statoil), z którego obsługiwana będzie część klientów. Z kolei cała dystrybucja środków smarnych będzie realizowana z magazynu Fuchs w Gliwicach.

 

Źródło: Fuchs Oil Corporation (PL)

Authors
Tagi ,

Related posts

Góra
English