Nowy lokator w KPT

Powerchem slide-3_m

Zdjęcie: POWERCHEM

Chcemy stworzyć globalną markę,  której celem będzie zwiększenie świadomości ekologicznej społeczeństw – tak o działalności firmy mówi jej przedstawiciel, Agnieszka Siwek.

POWERCHEM wprowadza na rynek innowacyjne technologie oraz ekologiczne produkty dla przemysłu metalowego, hutniczego, budowlanego i petrochemicznego. Chodzi o preparaty na przykład do czyszczenia maszyn i wszelkich trudnych do usunięcia zabrudzeń, np. asfaltu, betonu, ale też czyszczenia metalowych powierzchni. Co ważne, jak zapewniają właściciele firmy, produkty są ekologiczne.
Są autorami innowacyjnej metody bezchlorowego uzdatniania wody, dzięki której można przeprowadzać ciągłą dezynfekcję wody potnej oraz przechowywanej w zbiornikach.
– Powerchem tworzy zespół młodych kreatywnych osób. W naszej pracy łączymy innowacyjność, profesjonalizm, doświadczenie. Pracujemy z ludźmi i dla ludzi – zauważa Agnieszka Siwek i dodaje, że preparaty są zdrowe, bezpieczne dla człowieka i biodegradowalne.

Nowy lokator już korzysta z powierzchni oferowanej przez Park. – Obecność w KPT daje nam możliwość współdziałania ze światem nauki, biznesu – mówi Agnieszka Siwek.

Już wkrótce firma zamierza pracować nad nowymi produktami we współpracy z Politechniką Warszawską, Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz kieleckim przedsiębiorstwem Inwex. Wspólnie z partnerami POWERCHEM będzie opracowywać i dostarczać ulepszone, bardziej ekologiczne zamienniki istniejących produktów oraz przygotowywać zupełnie nowe rozwiązania. Z oferty firmy korzystać mogą hurtownie, składy budowlane, markety, sklepy i zakłady przemysłowe.

 

Źródło: KPT

 

Authors

Related posts

Góra
English