Uchwyty przemysłowe ROHDE w ofercie Elesa+Ganter Polska

Elesa+Ganter 205314-uchwyty-przemyslowe-rohde-1a29ee-large-1461228596_m

 

Firma Elesa+Ganter Polska jest oficjalnym krajowym dystrybutorem wysokiej klasy uchwytów przemysłowych marki ROHDE. W ofercie znajdują się m.in. uchwyty funkcyjne wyposażone w elementy sterujące funkcjami urządzenia oraz uchwyty ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej spełniające wysokie wymagania higieniczne. Dzięki magazynowi zlokalizowanemu w Polsce wybrane uchwyty marki ROHDE mogą być dostarczone przez Elesa+Ganter Polska nawet w ciągu 24h.

Elementy produkowane przez ROHDE to połączenie eleganckiego, nowoczesnego wzornictwa z doskonałą niemiecką jakością. Marka ta specjalizuje się wyłącznie w produkcji uchwytów przemysłowych, dzięki czemu możemy dostarczyć klientom produkt najwyższej klasy pod względem funkcjonalności i trwałości. – powiedział Filip Granowski, Dyrektor ds. Sprzedaży w Elesa+Ganter Polska.

Firma Rohde powstała w 1925 roku, gdy w Getyndze Franz Rohde założył zakład szlifowania, polerowania i niklowania artykułów metalowych. W 1934 przedsiębiorstwo uruchomiło po raz pierwszy własną produkcję metalowych artykułów gospodarstwa domowego. Po 1978 roku firma rozpoczęła produkcję uchwytów przemysłowych, które stanowią w tej chwili główny obszar działalności Rohde.W katalogu produktów znajduje się aktualnie ponad 190 typów uchwytów. Poza wymienionymi wcześniej uchwytami funkcyjnymi w ofercie znaleźć można także m.in. uchwyty kasetowe, pałąkowe, składane, wyposażone w zamek i wiele innych, w tym wykonania specjalne realizowane na zamówienie klienta.

 

Źródło: Elesa+Ganter

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English