Prostszy monitoring magazynu lub hali

YI_Home_m

 

Kamera Yi Home oficjalnie debiutuje na polskim rynku. Pozwala kontrolować to, co dzieje się w zakładzie, na hali lub magazynie, a wszystko z poziomu prostej, intuicyjnej aplikacji.

Yi Home to nowoczesne połączenie monitoringu i urządzenia do komunikacji, które jest obsługiwane z poziomu smartfona. Sprzęt pozwala utrzymać kontakt z pracownikami, a także obserwować na żywo wszystko, co dzieje się w firmie.

Jak działa kamera? Do obsługi potrzebna jest dostępna w języku polskim aplikacja, kompatybilna z systemami iOS i Android, dostępna w App Store, Google Play i na oficjalnej stronie marki.

Dzięki niej zarządzanie kamerką jest możliwe za pomocą jednego palca – mówi Jakub Tomasiczek z firmy JBTS, oficjalnego dystrybutora w Polsce marki Xiaoyi. – Po zainstalowaniu program sam prowadzi użytkownika przez kolejne etapy konfiguracji kamery, umożliwia kontrolę nad kilkoma urządzeniami jednocześnie, zarządzanie dziennikami zdarzeń czy chronologicznymi zapisami monitoringu.

Aplikacja odpowiada też za komunikacyjne możliwości Yi Home. Sprzęt może służyć do szybkiego kontaktu z pracownikami. To możliwe m.in. dzięki dwustronnej komunikacji audio w czasie rzeczywistym.

Pod względem funkcji Yi Home to przede wszystkim bardzo wygodne i nowoczesne urządzenie monitorujące – kamerka wykryje każdy ruch w pomieszczeniu, a informację o tym wyśle na urządzenie mobilne. W kamerce zastosowano:

  • szerokokątny obiektyw 111°,
  • 4-krotny zoom,
  • obiektyw wysokiej rozdzielczości (720p HD).

Urządzenie może pozostać w trybie czuwania przez 24 godziny dzięki zastosowaniu nieinwazyjnego czujnika podczerwieni 940 mm – pozwala to uzyskać podgląd biura lub magazynu o każdej porze dnia i nocy. Dodatkowo użytkownik może wybrać jedynie szczególnie interesujący obszar z przekazywanego przez kamerę obrazu – umożliwia to reagować Yi Home np. jedynie na otwierające się drzwi lub ruch w jakimś obszarze.

 

Źródło: JBTS

Authors

Related posts

Góra
English