System raportowania przebiegu pracy operatorów Eagle Reporting System

Eagle eRS (1)_m

 

Inżynierowie firmy Power-Tech, która produkuje wycinarki laserowe Eagle przygotowali nowatorski system raportowania przebiegu pracy operatorów. Eagle Reporting System pozwala możliwie najefektywniej wykorzystać potencjał maszyn z serii eVision oraz iNspire podczas codziennej pracy.

 

Obniżenie kosztów pracy

Problemem dzisiejszych wycinarek laserowych jest to, że nadal wiele etapów procesu produkcji nie jest zautomatyzowanych i podlega ciągłej ingerencji operatorów maszyn. System ten pozwala na zdalną kontrolę stanu wykonywanej pracy, wprowadzanych zmian w wycinarce, raportowanie o wydajności maszyny, efektywności konkretnych pracowników.

Ponadto, dzięki zastosowaniu oprogramowania Eagle Reporting System w wycinarkach iNspire oraz eVision ich użytkownicy są w stanie monitorować wykonywaną pracę, czyli kiedy i jakie programy maszyna cięła. Istotną zaletą tego systemu jest możliwość raportowania o zużyciu części zamiennych, jak np. dysze czy też szkiełka. Co więcej, eRS zapisuje w systemie dane o tym, kto i kiedy dokonywał aktualizacji w wycinarkach.

 

Wydajność pracy rośnie

Dzięki  zastosowaniu systemu Eagle Reporting System wydajność pracy wycinarki laserowej Eagle zauważalnie wzrasta. Power-Tech przygotowało oprogramowanie, które raportuje wydajność pracy maszyny z podziałem na zlecenia, operatorów, zmiany a nawet daty. Co więcej, eRS daje możliwość przesyłania wiadomości e-mail na temat nieuzasadnionego przestoju w pracy oraz zwolnienia jej dynamiki.

Oprogramowanie oddaje pełną kontrolę oraz nadzór nad pracą wycinarek iNspire oraz eVision. Jego zastosowanie czyni wycinarki efektywniejszymi oraz lepiej organizuje pracę operatorów.

 

eRS pokazuje, jak zaoszczędzić czas i pieniądze w firmie

Wycinarki laserowe wykonują skomplikowane i kosztowne procesy technologiczne, dlatego należy odpowiednio organizować schemat ich pracy. Za sprawą oprogramowania Eagle Reporting System przedsiębiorcy będą w stanie wykorzystywać w możliwe maksymalnym stopniu maszyny Eagle.

Wprowadzenie tego systemu do procesu produkcji jest niezwykle proste i intuicyjne, ale dzięki temu wyraźnie podnosi wydajność pracy wycinarki. Oprogramowanie eRS ma również pozytywny wpływ na pracę operatorów, którzy mogą monitorować swoją wydajność pracy i porównywać ją z innymi. To z kolei wpływa na osiąganie lepszych wyników przez pracowników i stymuluje wzrost wydajności produkcji.

 

Źródło: Eagle

Authors

Related posts

Góra
English