Nowy 12-częściowy zestaw wkrętaków

Wiha nowe_12_cz._zestawy_wkretakow_softfinish_1_m

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom i życzeniom użytkowników oraz handlowców, Wiha oferuje dwa nowe 12-częściowe zestawy wkrętaków SoftFinish, znajdujące zastosowanie w wielu sytuacjach podczas codziennej pracy.

Podejmując decyzję o zakupie nowego zestawu wkrętaków, która podyktowana jest np. koniecznością dokupienia nowych lub brakujących narzędzi, wynika ze względów zdrowotnych czy wręcz zalecenia lekarskiego, można być pewnym, że narzędzie będzie nadawało się praktycznie do wszystkich przypadków śrubowania. Zwiększenie liczby wkrętaków w zestawie do 12 elementów serii SoftFinish sprawia, że użytkownicy wyposażeni są w różne profile oraz rozmiary rękojeści i przygotowani praktycznie na wszystkie możliwe ewentualności. – mówi Ronny Lindskog, dyrektor działu marketingu i dystrybucji firmy Wiha Werkzeuge GmbH.

 

Wiha nowe_12_cz._zestawy_wkretakow_softfinish_2_m

 

Ergonomiczna koncepcja rękojeści wkrętaków została zarekomendowana w listopadzie 2015 r. przez stowarzyszenie AGR e.V. (Aktion Gesunder Rücken – Akcja na rzecz Zdrowego Kręgosłupa) po przeprowadzeniu intensywnych testów i badań przez lekarzy oraz terapeutów, jako zapewniająca ergonomiczną i chroniącą zdrowie pracę. Obydwa 12-częściowe zestawy dostępne są w wersji SoftFinish oraz w wersji SoftFinish electric z certyfikatem VDE.

 

Źródło: Wiha

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English