Kolejny certyfikat dla Tubes International

certyfikaty Tubes International_m

 

W marcu firma Tubes International otrzymała certyfikat, potwierdzający spełnienie wymagań normy EN15085, przyznany przez TÜV NORD.

Spełnienie restrykcyjnych wymogów normy EN15085 pozwala na wytwarzanie nowych elementów, z wykorzystaniem procesu specjalnego, jakim jest spawanie, w sektorze kolejnictwa. Uzyskany stopień CL1 umożliwia wykonywanie spoin sklasyfikowanych w klasie od CP A do CP D. Certyfikat to potwierdzenie najwyższego standardu warsztatu spawalniczego, jak i pracujących w nim specjalistów.

Firma znalazła się w wąskim gronie warsztatów spawalniczych w Polsce, które spełniają restrykcyjne wymagania jakościowe określone w normie. Należy podkreślić, że jest to jedyna w Polsce firma o profilu elastycznych przewodów, spełniającą wymagania normy EN 15085. Pełen zakres usług, jakie może świadczyć, znajduje się na stronie www.en15085.net.

Proces certyfikacyjny przeprowadziła renomowana jednostka TÜV NORD. To jednostka wywodząca się z niemieckiego rynku, na którym obowiązują najbardziej restrykcyjne przepisy odnośnie przemysłu kolejowego. Certyfikat pozwala ubiegać się naszej o realizację najbardziej wymagających prac dla przemysłu kolejowego.

 

Źródło: Tubes International

Authors

Related posts

Góra
English