Wytrzymałe skanery z serii 3600

Grafika 8_ZebraTechnologies

 

Firma Zebra Technologies zaprezentowała wytrzymałe skanery z serii 3600. Nowe urządzenia charakteryzują się wysoką wytrzymałością, wydajnością skanowania i łatwością zarządzania. Przeznaczone są do eksploatacji w wymagających środowiskach przemysłowych, takich jak magazyny, centra dystrybucji, hale produkcyjne oraz detaliczne sklepy remontowo-budowlane.

Najważniejsze informacje:                               

  • Skanery z serii 3600, dostępne w wersjach 1D i 2D z obsługą łączności przewodowej i bezprzewodowej, umożliwiają szybkie i dokładne skanowanie podczas czynności kompletowania, pakowania, wysyłki, odbioru, produkcji (WIP), śledzenia zapasów, identyfikowania i śledzenia ładunków, przeładunku bezpośredniego oraz sprzedaży (POS).
  • Modele z serii 3600, zaprojektowane z myślą o eksploatacji w skrajnie trudnych warunkach, oferują najwyższą w swojej klasie odporność na upadki i wstrząsy. To pierwsze w branży skanery oferujące klasę szczelności IP67, wytrzymujące całkowite zanurzenie w wodzie przez 30 minut.
  • Skanery z serii Zebra 3600 oferują najwyższą w branży skuteczność skanowania kodów kreskowych 1D i 2D, w tym kodów wysokiej gęstości, wyświetlanych na ekranie telefonów, kodów znajdujących się pod grubą warstwą folii termokurczliwej lub wydrukowanych na brudnym lub uszkodzonym papierze.
  • W urządzeniach wykorzystano inteligentną technologię baterii Zebra PowerPrecision+. Modele mają miernik naładowania baterii, dzięki której użytkownicy mogą monitorować wiek baterii i jej zdolność do utrzymywania ładunku energii.
  • Programy serwisowe Zebra OneCare pozwalają w pełni wykorzystać potencjał nowych modeli z serii 3600. Obejmują całodobową pomoc techniczną, kompleksową ochronę, wymianę uszkodzonego sprzętu, aktualizacje oprogramowania oraz opcjonalny wgląd w użytkowanie urządzeń.

W środowiskach magazynowych i produkcyjnych często panują warunki niesprzyjające skanowaniu. Pamiętaliśmy o tym, projektując nasze wytrzymałe skanery z serii 3600. Upuszczone na betonową podłogę, używane w deszczu, a nawet w chłodni, są o 23 proc. bardziej odporne na uszkodzenia, niż inne modele tej klasy. Urządzenia zapewniają wysoką skuteczność skanowania, niezbędną do osiągnięcia maksymalnej produktywność w skali całego przedsiębiorstwa – powiedział Bill Burns, wiceprezes działu Enterprise Visibility and Mobility w firmie Zebra Technologies.

 

Źródło: Zebra Technologies

Authors

Related posts

Góra
English