Turcy szukają partnerów w Polsce

Trzydniowa wizyta przedstawicieli tureckiego sektora motoryzacyjnego w Polsce ma na celu pomoc w znalezieniu partnerów biznesowych oraz zacieśnienie współpracy między polskimi i tureckimi przedstawicielami.

Misja handlowa, w której udział wezmą tureccy przedsiębiorcy zaplanowana jest między 29 marca a 1 kwietnia. Wizytę zorganizowana jest przez „OIB” Turecką Izbę Eksporterów Sektora Motoryzacyjnego we współpracy z PolandTurkey.com oraz Radcą Handlowym Turcji w Polsce.

 

Celem – współpraca Polska-Turcja

W spotkaniach, które odbędą się w Warszawie i w Poznaniu będą uczestniczyć przedstawiciele polskiego sektora, w tym jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm branży motoryzacyjnej. Celem jest nawiązanie długofalowej współpracy z polskimi firmami oraz spotkania z potencjalnymi partnerami.

W zaplanowanych na 30 marca spotkaniach w Poznaniu mogą wziąć udział polscy przedsiębiorcy, którzy szukają nowych rynków zbytu lub możliwości importu tureckich części samochodowych. Wśród 13 firm, które wezmą udział w spotkaniach B2B znajdują się zarówno producenci, importerzy, eksporterzy i dystrybutorzy.

 

Zaproszenie dla polskich firm

Podczas trzydniowej wizyty zaplanowane są wizyty studyjne w największych zakładach samochodowych – Solaris, Ursus i Volkwagen. Organizatorzy wizyty zarezerwowali także czas dla tych przedstawicieli polskiej branży motoryzacyjnej, którzy są zainteresowani współpraca z tureckimi firmami. Wśród tureckich firm znajdą się zarówno duże podmioty, które działają w szeroko pojętej branży motoryzacji, a także takie, które są wyspecjalizowane w bardzo wąskich dziedzinach.

Portal PolandTurkey.com w porozumieniu z Polską Izbą Motoryzacji organizuje spotkania dla wybranych firm z sektora motoryzacyjnego. Firmy, które są zainteresowane udziałem w spotkaniu z tureckimi firmami mogą zgłaszać swoje zainteresowanie pod adresem office@polandturkey.com

 

Wśród gości znajdą się:

AL-KOR MAKİNA KALIP SAN.TİC. A.Ş

Obszar specjalizacji firmy: B+R, formowanie plastiku i metalu, produkcja plastikowych elementów wtryskujących (podwójne i pojedyncze), dostępne IMD, MuCell i metalizacja, części do tłoczenia metalu (progresywnego i operacyjnego), części mechatroniczne, zaprojektowany własny montaż i linia testowa. Elementy oświetlenia, oświetlenie wewnętrznym (drzwi, dach, lustra), oświetlenie zewnętrzne (reflektor odbijający, oświetlenie krawędzi, tablic rejestracyjnych, światła hamowania) i elementy HVAC (jednostki obsługi pasażera, dysze powietrzne, odpowietrzniki).

 

ASKAR MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş.

Spółka produkuje narzędzia do tłoczenia arkuszy metalowych (progresywnego, transferowego, manualnego), armaturę do spawania i montażu, armaturę do sprawdzania i formowania sześciennego.

 

BANKOSAN OTOMOTİV TİC.VE SAN. LTD. ŞTİ

Termostaty, przeguby kulowe, przeguby osiowe, zespoły sprzęgłowe, płytki cierne hamulca, filtry.

www.bankosan.com.tr

 

CABU OTOMOTİV MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Plastikowe części samochodowe

www.cabu.com.tr

 

ÇEMTAŞ ÇELİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Pręty okrągłe, stabilizator poprzeczny, płaskownik

www.cemtas.com.tr

 

GLOBAL AMORTİSÖR SAN VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİSprężyny gazowe, armatura wykończeniowa

www.ggstr.com

 

HEKSAGON MÜHENDİSLİK VE TASARIM A.Ş.

Projektowanie, inżynieria, produkcja modeli i prototypów

www.hexagonstudio.com.tr

 

KUTUCU VE ÖZENEN YÖNETİM DANIŞMANLIK TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

Usługi kontroli jakości, inżynieria

www.contract-turkey.com

 

SAR TEKNİK OTO YAN SAN. VE

REKL. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Systemy półek na bagaż, systemy kanałów powietrznych, systemy oświetlenia wnętrz, rolety i inne elementy wykorzystywane wewnątrz pasażerskich pojazdów transportowych.

www.sarteknik.com

 

Sarteknik picture_m

Zdjęcie: SAR TEKNIK

 

YAMAS YAŞAR MAKİNA KALIP OTO YEDEK PARÇA SAN. VE TİC.A.Ş.

Tuleje wahacza, tuleje osi tylnej, tuleje wspornika koła

www.yamas.com.tr

 

YUMAK OTOMOTİV MAMÜLLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Air Compressor, Clutch Servo, Hand Brake Valve, Levelling Valve

www.mehmetyumak.com

 

Źródło: PIM

Authors

Related posts

Góra
English