Już wkrótce ITM POLSKA 2016

ITM premiery_m

 

Dołącz do Klubu Premier ITM Polska 2016!

Klub Premier ITM POLSKA został przygotowany z myślą o Wystawcach, których innowacyjny produkt lub rozwiązanie po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na polskim rynku właśnie podczas bieżącej edycji targów ITM Polska 2016.

Aż 83% zwiedzających przyjeżdża na targi, aby zobaczyć nowości rynkowe. Zaskocz ich atrakcyjną ofertą wzbogaconą o zupełnie nowe, niedostępne dotąd produkty! Bądź pionierem w swojej dziedzinie, wyprzedź konkurencję i zyskaj długoterminową przewagę!

Dzięki przystąpieniu do Klubu Premier, każdy z Partnerów zyskuje możliwość szeroko zakrojonej promocji prezentowanych po raz pierwszy produktu, rozwiązania czy usługi. Wyeksponowaniu premier targowych sprzyjają specjalnie oznaczone stoiska wystawców, gwarantujące dużą rozpoznawalność wśród zwiedzających, reklama outdoorowa z wykorzystaniem monitorów LED, jak również informacje o nowościach zamieszczone w przewodnikach targowych, materiałach prasowych, newsletterach i na stronach internetowych targów.

Warunkiem koniecznym przystąpienia do programu Klubu Premier ITM Polska jest dotychczasowy całkowity brak sprzedaży i dostępności na rynku polskim nowości rynkowej przed terminem rozpoczęcia targów ITM Polska (czyli przed 7 czerwca 2016 r.). Ponadto, produkt, rozwiązanie czy usługa musi zostać zaprezentowany szerokiej publiczności i mieć swoją oficjalną premierę właśnie podczas trwania targów Innowacje–Technologie–Maszyny Polska 2016.

Nowości są źródłem postępu technologicznego każdej z branż, dlatego znacząco wzbogacają ofertę targową, a co za tym idzie – przyciągają szerokie grono przedstawicieli poszczególnych sektorów gospodarki, kontrahentów i klientów, jak również umacniają pozycję rynkową danej firmy.

Więcej informacji na stronie www.itm-polska.pl w zakładce KLUB PREMIER

 

 

FOTOBUENO pracownia fotograficzna

 

Razem możemy więcej – NOWOŚCI NA TARGACH ITM POLSKA 2016

Nowości są źródłem postępu technologicznego każdej z branż, znacząco wzbogacają ofertę targową, a co za tym idzie – z pewnością są doceniane przez profesjonalistów! Dlatego już dziś skorzystaj z możliwości zaprezentowania najnowszych produktów, technologii oraz usług podczas targów ITM Polska 2016. Z pomocą przyjdą Tobie narzędzia oferowane przez MTP.

Imprezy targowe, i związana z nimi obecność tysięcy osób, które w poszukiwaniu najnowocześniejszych produktów lawirują pomiędzy stoiskami i zwiedzają ekspozycję przedstawioną na  terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, to świetna okazja do zaprezentowania swojej oferty firmowej i dotarcia do świadomości konsumentów, a co za tym idzie – wyprzedzenia konkurencji. Teraz masz niepowtarzalna szansę, aby w ramach targów ITM Polska 2016, które odbędą się w terminie 7–10 czerwca br., wypromować najnowsze produkty, technologie i usługi sygnowane Twoją marką.

Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla gości targowych. Pomożemy Tobie lepiej wyeksponować asortyment, dzięki temu nowości oferowane przez Twoją firmę będą znacznie lepiej widoczne i przyciągną na stoisko zainteresowaną grupę odbiorczą. Skorzystaj teraz z bezpłatnej możliwości promocji, prześlij do nas opis nowych produktów, technologii lub usług wraz ze zdjęciem, a zostaną one umieszczone w drukowanych materiałach promocyjnych, a także w newsletterach i na stronie internetowej targów ITM Polska. Informacje można przesyłać do 11 kwietnia br.

W wyeksponowaniu nowości targowych pomaga także specjalne oznakowanie stoiska. Rozpoznawalny wśród zwiedzających znaczek „NOWOŚĆ” naklejony w pobliżu promowanego produktu sprawia, że mocniej wyróżnia się on na tle ekspozycji.

NOWOŚCI MOŻNA ZGŁASZAĆ DO 11 KWIETNIA BR.

Więcej informacji na stronie www.itm-polska.pl w zakładce Dla wystawców/Zgłoś NOWOŚĆ

 

 

FOTOBUENO

 

Zgłoś się do Konkursu o Złoty Medal MTP i zdobądź pakiet unikalnych korzyści!

Do 1 kwietnia br., w ramach udziału w targach ITM Polska 2016, można zgłaszać produkty, które będą rozpatrywane w prestiżowym Konkursie o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Już teraz zgłoś swój produkt i zdobądź pakiet unikalnych korzyści. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący branże: innowacji, technologii, maszyn i pionierskich rozwiązań, poszukuje produktów  nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Laureat Złotego Medalu otrzymuje Pakiet medalisty – komplet materiałów promocyjnych, które wystawca będzie mógł użyć w kampanii promocyjnej: Złoty Medal, logotyp, materiały prasowe, szablon reklamy prasowej „Zdobywca Złotego Medalu MTP” oraz film i zdjęcia z gali nagród. Ponadto, szeroka kampania promocyjna laureatów, przygotowana przez MTP, przewidziana jest przed, w trakcie i po zakończeniu targów ITM Polska 2016 (informację pojawią się w: firmowych reklamach, materiałach drukowanych, newsletterach, na stronie internetowej oraz dzięki współpracy z Partnerem Medialnym – w publikacjach w Gazecie Wyborczej). Produkty nagrodzone Złotym Medalem prezentowane będą również na ekskluzywnym stoisku zlokalizowanym w centrum ekspozycji targowej – Strefa Mistrzów.

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji – plebiscyt Złoty Medal – Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują profesjonaliści i internauci. Głosowanie jest możliwe w czasie trwania targów ITM Polska 2016 w dniach 7–10 czerwca br., gdzie swoje głosy można oddawać na specjalnie przygotowanych stoiskach – Strefach Mistrzów, oraz jeszcze przez miesiąc po zakończeniu targów będzie można głosować za pośrednictwem strony internetowej.

Więcej informacji na stronie www.itm-polska.pl w zakładce ZŁOTY MEDAL MTP

 

Źródło: MTP

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English