Konferencja: Easy-Laser on Tour! – osiowanie wałów maszyn w praktyce

ELoT_m

 

Firma EC Systems AMC, ekspert w zakresie projektowania i wdrażania przemysłowych systemów m.in. do monitorowania i diagnostyki, razem z Easy-Laser, szwedzkim producentem rozwiązań do laserowego osiowania wałów oraz Axon Media Group, organizatorem konferencji technicznych zapraszają na pierwszą edycję spotkania “Easy-Laser on Tour! – osiowanie wałów maszyn w praktyce”.

Konferencja Easy-Laser on Tour! [ELoT] to unikatowe połączenie prelekcji na temat osiowania wałów maszyn i prezentacji „na żywo” najnowszych rozwiązań w tej dziedzinie. Dodatkowo, to świetna okazja do dyskusji w gronie profesjonalistów oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Pierwsza edycja zawita wiosną do Trójmiasta – 21.04.2016, Poznania – 26.04.2016 i Łodzi – 28.04.2016. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Spotkanie ELoT jest skierowane w szczególności do szefów Utrzymania Ruchu, specjalistów ds. technicznych oraz głównych mechaników i technologów. W trakcie jednodniowej konferencji, uczestnicy poznają najnowsze rozwiązania, trendy oraz wdrożenia w zakresie osiowania wałów maszyn i laserowych pomiarów geometrycznych. Ponadto, dowiedzą się jak poprawnie wyosiować maszynę i jakich błędów unikać podczas tego procesu. Zdobytą wiedzę będą mogli następnie wykorzystać podczas 2-godzinnych warsztatów prowadzonych przez przedstawiciela firmy Easy-Laser.

ELoT to nie tylko okazja do rozwoju umiejętności, ale również szansa na nawiązanie relacji biznesowych pomiędzy specjalistami z branży i przedstawicielami producenta.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się pod linkiem: ecs-amc.pl.

Authors

Related posts

Góra
English