Zezwolenie dla HAAD

HAAD_m

Zdjęcie: HAAD

 

W dniu 24 lutego 2016 r. wydane zostało zezwolenie dla firmy HAAD sp. z o.o. na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Przedsiębiorstwo HAAD istnieje na polskim rynku od 25 lat i będzie prowadziło działalność m.in. w zakresie usług formowania metali, obróbki mechanicznej elementów metalowych, naprawy i konserwacji maszyn, urządzeń ogólnego przeznaczenia oraz magazynowania i przechowywania pozostałych materiałów.

HAAD w ramach projektu inwestycyjnego planuje budowę hali produkcyjnej z wyodrębnioną częścią socjalno-biurową o powierzchni ok. 150 m². W hali będą zainstalowane maszyny do gięcia rur, profili i prętów oraz maszyny do formowania końców rur oraz maszyny i urządzenia towarzyszące (piły do cięcia, szlifierki i polerki do nadawania rurom faktury satyny). Produkcja ukierunkowana będzie na branżę automotive. Maszyny mogą być także wykorzystywane do wykonywania krótkich serii ekskluzywnych mebli z giętych rur i profili (np. krzesła, łóżka szpitalne, elementy małej architektury osiedlowej). Dodatkowo Spółka planuje zająć się również remontami giętarek i modernizacją starszych maszyn do wersji NC lub CNC i zastępować stare systemy hydrauliczne nowoczesnymi rozwiązaniami z użyciem silników krokowych.

 

Źródło: PSSE

Authors

Related posts

Góra
English