Nowości ASTOR na targach Automaticon 2016

Najnowsze produkty marki Astraada, w tym sterowniki PLC serii Astraada One, układy serwonapędowe Astraada DRV, a także konkurs, w którym główną nagrodą będzie inteligentny zegarek typu smartwatch – to główne atrakcje przygotowane przez ASTOR dla odwiedzających targi Automaticon 2016. Jedno z najważniejszych w kraju wydarzeń dla profesjonalistów z branży automatyki przemysłowej odbędzie się w dniach 1–4 marca w warszawskim Centrum Targowym EXPO XXI. Stoisko Astraady znaleźć będzie można w hali 1, pod oznaczeniem C2.

Podczas tegorocznej edycji targów Automaticon, ASTOR zaprezentuje produkty marki własnej Astraada. Wśród nich znajdzie się nowa linia kompaktowych i modułowych sterowników PLC serii Astraada One, przeznaczonych do sterowania maszynami oraz małymi i średnimi aplikacjami automatyki przemysłowej i budynkowej. Kolejnymi produktami tej marki, które będzie można zobaczyć podczas targów, są panele operatorskie Astraada HMI Panel, przemienniki częstotliwości serii Astraada DRV, a także systemy komunikacji przemysłowej Astraada Net. Odwiedzający stoisko marki Astraada będą mieli także szansę na wygranie inteligentnego zegarka typu smartwach, a także szeregu e-szkoleń, w ramach konkursu na „Najszybszego Automatyka”. Wyścig konkursowy będzie trwał na stoisku przez cały czas targów.

 

ASTOR watch

 

– Z roku na rok staramy się poszerzać naszą ofertę prezentowanych na targach Automaticon, praktycznych produktów dla automatyki przemysłowej. W tym roku postanowiliśmy postawić na „gwiazdę” ASTORA, czyli produkty naszej własnej marki Astraada, które są dedykowane w szczególności dla polskich przedsiębiorstw i klientów potrzebujących odpowiednich funkcjonalności dla mniejszych systemów sterowania. Astraada powstała po roku 2010, a obecnie liczy już 9 grup produktów, które mogą ze sobą współpracować. To efekt wsłuchiwania się w potrzeby rynku i chyba rzeczywiście udało nam się trafić w niszę, bo mamy już 1200 klientów, korzystających z ponad 12 000 urządzeń. To nasz najbardziej rosnący w siłę produkt, więc zasłużył na miano „gwiazdy” – podsumowuje Stefan Życzkowski, prezes firmy ASTOR.

Międzynarodowe Targi Automatyki i Robotyki Automaticon 2016 to już 22 edycja jednego z największych spotkań dla profesjonalistów z branży automatyki przemysłowej. Podczas ubiegłorocznych targów na 11 000 m2 spotkało się 316 wystawców reprezentujących 740 firm, a liczba odwiedzających przekroczyła 11 tys. osób. ASTOR pojawia się na targach od 2001 roku.

 

Źródło: ASTOR

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English