Portal My Pages firmy Seco bogatszy o aplikację do doboru narzędzi

laptop, mobile phone and digital tablet pc computer

 

Sukces w dzisiejszym przemyśle metalowym w dużej mierze opiera się na technicznych kompetencjach przedsiębiorstw i doskonaleniu ich procesów. To czyni wprowadzenie aplikacji Suggest niezwykle ważnym wydarzeniem. Jako cześć portalu My Pages firmy Seco, Suggest pomaga producentom ze wszystkich branż dobierać rozwiązania w zakresie frezowania, toczenia, wiercenia lub gwintowania, niezbędne do tworzenia ich wyjątkowych produktów.

Aplikacja Suggest łączy w sobie szeroki zbiór danych dotyczących tysięcy narzędzi skrawających firmy Seco oraz ponad 80 lat doświadczenia w inżynierii i rozwoju procesów. Zaawansowane algorytmy aplikacji Suggest pozwalają szybko i łatwo zarekomendować narzędzia skrawające i strategie obróbki zarówno prostych, jak i skomplikowanych elementów. Aplikacja Suggest jest na bieżąco aktualizowana przez ekspertów Seco, podążających za postępem technologicznym, nowymi produktami i procesami, tak aby użytkownik zawsze miał dostęp do najnowszych informacji.
Pomoc w rozwiązywaniu problemów w ramach programu Suggest daleko wykracza poza możliwości tradycyjnych aplikacji doboru narzędzi. System prezentuje realne rozwiązania na podstawie informacji podanych przez użytkownika, takich jak materiał obrabianego elementu i warunki obróbki. Wszystko to trwa zaledwie kilka minut w przeciwieństwie do godzin spędzonych na wertowaniu katalogów z produktami. Aplikacja podaje także ceny netto oraz dostępność rekomendowanych produktów.
Co więcej, Suggest podaje konkretne zalecenia na podstawie nawet minimalnej ilości danych. Operuje domyślnymi wartościami dla każdego parametru, dzięki czemu mogą z niego korzystać nawet osoby z niewielką wiedzą dotyczącą przemysłu metalowego. To istotne z uwagi na to, że trudno dziś znaleźć wysoko wykwalifikowanych pracowników. Użytkownik może również przeglądać i edytować parametry skrawania na każdym etapie obróbki, jak również sortować, filtrować i porównywać opcje alternatywne. Wszystkie wyniki można zapisać, udostępnić lub wydrukować.
Jak twierdzi Ben Alexander, odpowiedzialny za serwis My Pages w firmie Seco, rosnąca liczba producentów oczekuje od dostawców narzędzi skrawających coraz wyższych kompetencji oraz wsparcia w optymalizacji procesów. – To wszystko ma sens, zważywszy na trudny dostęp do wyspecjalizowanych pracowników oraz ogromny postęp w przemyśle metalowym, w wyniku którego wiele firm ma trudności, by w pojedynkę wykorzystać jego pełny potencjał. W Seco pomagamy naszym klientom i oferujemy zintegrowane usługi wsparcia, takie jak aplikacja Suggest, oraz zaawansowane narzędzia skrawające odpowiadające trendom na rynku i postępom w dziedzinie materiałów.
Aplikacja Suggest jest dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu i służy producentom niezależnie od tego, czy potrzebują pomocy w znalezieniu odpowiedniego narzędzia do nowego zlecenia czy chcą się zapoznać z możliwościami bieżących zastosowań. Za pośrednictwem portalu My Pages mają oni także dostęp do portletu Suggest w chmurze wyświetlanego w przeglądarkach internetowych na komputerach, tabletach i smartfonach. My Pages jest w pełni elastycznym portalem, charakteryzującym się łatwością obsługi, przejrzystością, łatwą nawigacją i szybkim wyszukiwaniem produktów na dowolnym urządzeniu.

Więcej informacji na temat portalu My Pages i nowego portletu Suggest można uzyskać na stronie www.secotools.com/mypages.

 

Źródło: Seco

Authors

Related posts

Góra
English