Do wygrania – robot Universal Robots

JOb well done_cover_m

 

Universal Robots ogłasza konkurs – do wygrania trzy roboty.


Zasady konkursu

Lekkie, elastyczne roboty współpracujące Universal Robots pozwalają zautomatyzować praktycznie każdą czynność — od klejenia, wkręcania śrub oraz montażu po podnoszenie i przenoszenie, a także pakowanie i paletyzację. Wyróżniają się również krótkim czasem zwrotu z inwestycji – średnio jest to 195 dni. W rozpoczętym właśnie konkursie Universal Robots można wygrać, aż trzy roboty duńskiego producenta.

Aby zostać jednym z trzech laureatów należy przesłać opis zadań wymagających automatyzacji w swoim przedsiębiorstwie. Mogą to być czynności monotonne lub uciążliwe dla człowieka, a idealne dla robota. Mogą to być również procesy wykonywane ręcznie, które warto zoptymalizować, aby zwiększyć przewagę na rynku. Konkurs trwa do 31 maja br. Universal Robots skontaktuje się ze zwycięzcami bezpośrednio. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie.

 

Poznaj roboty UR na targach Automaticon

Przedstawiciele Universal Robots zapraszają na targi Automaticon, które odbędą się w Warszawie, w dniach 1-4 marca br. Funkcjonalność robotów UR3, UR5, UR10 będzie można sprawdzić w trakcie prezentacji „na żywo”. Udział w targach będzie także okazją do indywidualnych konsultacji dotyczących wsparcia procesu produkcji przy wykorzystaniu robotów Universal Robots.

Zapraszamy do udziału w tegorocznych targach Automaticon i zapoznania się z naszymi współpracującymi robotami. Nasza unikatowa propozycja może zwiększyć wydajność oraz konkurencyjność polskich przedsiębiorstw każdej wielkości oraz niemalże z każdej branży – mówi Slavoj Musilek, generalny menadżer w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Targi Automaticon odbędą się w daniach 1–4 marca br. w Centrum Targowym EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, w Warszawie. Można je odwiedzać od wtorku do czwartku w godzinach 9:00-17:00 oraz w piątek od 9:00 do 15:00. Przedstawiciele Universal Robots będą do dyspozycji na stoisku H12/J11.

 

Źródło: Universal Robots

 

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English