Firma Tubes International usprawnia zarządzanie globalną działalnością, wdrażając IFS Applications 9

Tubes International_m

Renomowany dostawca węży i złączy dla przemysłu – Tubes International − wdraża kompleksowe rozwiązanie ERP firmy IFS. To kolejny krok, dzięki któremu firma usprawni swoje zarządzanie produkcją, łańcuchem dostaw oraz sprzedażą w swoich oddziałach na terenie całego kraju, jak i w spółkach za granicą.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, podjęła współpracę z firmą Tubes International. Celem wspólnie podejmowanych działań jest wdrożenie kompleksowego systemu IFS Applications 9 usprawniającego działalność w międzynarodowej grupie.

Firma Tubes International istnieje od 1993 roku i jest jednym z liderów wśród dostawców węży, złączy przemysłowych oraz przewodów hydrauliki siłowej dla wszystkich obszarów przemysłu. Centrala firmy zlokalizowana jest w Poznaniu, gdzie znajduje się centrum logistyczne oraz produkcyjne, w którym produkowane są różnego rodzaju przewody przemysłowe. Firma zarządza własną międzynarodową siecią sprzedaży w takich krajach, jak: Czechy, Ukraina, Słowacja, Litwa, Rosja, Norwegia i Kazachstan. Posiada również przedstawicielstwa w Niemczech i Iraku. Rozwój spółki Tubes International wymusił wdrożenie zintegrowanego rozwiązania informatycznego, umożliwiającego efektywne prowadzenie działalności w aspekcie firmy: międzynarodowej, wielofirmowej, wielooddziałowej i wielowalutowej.

Po przeprowadzeniu analizy dostępnych na rynku systemów ERP Zarząd firmy Tubes International wybrał system IFS Applications 9, który najlepiej spełniał wymagania funkcjonalne. Rozwiązanie firmy IFS zapewnia również wsparcie obsługi organizacji wielooddziałowej i wielofirmowej w wielu językach oraz obsługi różnych walut w transakcjach gospodarczych.

Wybraliśmy IFS Applications 9, ponieważ jest on dostosowany do naszych oczekiwań. Skalowalność rozwiązania ułatwi rozwój naszej grupy dzięki możliwości objęcia systemem kolejnych spółek zagranicznych i nowych obszarów działalności – powiedział Karol Semba, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Naczelny Tubes International.

Firma Tubes International jest wśród pierwszych polskich przedsiębiorstw, które będą korzystać z najnowszej wersji systemu IFS Applications 9. Wersja ta oferuje wiele nowych funkcji i usprawnień wspomagających firmy działające globalnie, takie jak Tubes International. Bardzo się cieszymy, że nasze rozwiązanie będzie wspierać działalność i rozwój tak dużej i renomowanej firmy – powiedział Marcin Taranek, prezes IFS CEE.

W pierwszym etapie system IFS Applications 9 zostanie wdrożony w firmie Tubes International w Polsce oraz w spółce zależnej Tubes International na Słowacji. Rozwiązanie obejmie obszary finansów, dystrybucji, produkcji i zarządzania projektami. Zakończenie tego etapu wdrażania jest planowane na początek 2017 roku. W następnych etapach system IFS Applications 9 zostanie sukcesywnie wdrożony w kolejnych spółkach zagranicznych.

 

O firmie Tubes International

Tubes International istnieje od 1993 roku i jest liderem wśród dostawców węży i złączy, elastycznych przewodów przemysłowych oraz hydraulicznych dla wszystkich gałęzi przemysłu. Firma od początku istnienia współpracuje z renomowanymi producentami z całego świata, dzięki czemu oferuje produkty spełniające najwyższe wymagania techniczne oraz dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska dla wszystkich gałęzi przemysłu. Sprzedaż odbywa się przez własną sieć sprzedaży, którą tworzą 22 oddziały na terenie Polski oraz oddziały zagraniczne. Do dyspozycji klientów jest również sklep internetowy umożliwiający zakup produktów www.sklep.tubes-international.pl.

Firma oferuje nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru rozwiązań, sprzedaży, kompleksowego wykonawstwa, nadzoru w zakresie elastycznych przewodów przemysłowych oraz ich instalacji na terenie zakładu klienta. Więcej informacji: http://www.tubes-international.pl/.

 

Źródło: IFS

Authors
Tagi ,

Related posts

Góra
English