IV edycja targów TransPoland – Biznes TSL spotyka się w Warszawie (8–10 listopada 2016)

Transpoland_m

 

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland to największe w tej części Europy spotkanie profesjonalistów na co dzień związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem. Wydarzenie ma charakter „Business to Business” (B2B) i już po raz CZWARTY zgromadzi przedstawicieli firm o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych. Dzięki takiej organizacji, uczestnicy mają pewność, że nie spotkają tam przypadkowych osób czy młodzieży szkolnej a jedynie praktyków z branży TSL.

transpoland-logo_mOd 8 do 10 listopada 2016 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, swoje produkty i rozwiązania przedstawią firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego; firmy logistyczne, transportowe (kolejowe, drogowe, morskie, lotnicze); producenci taboru transportowego; wytwórcy części i podzespołów w różnych sektorach transportu; producenci systemów transportu wewnętrznego i wyposażenia magazynów; producenci rozwiązań z zakresu ITS oraz systemów zarządzania transportem.

Organizatorzy już teraz zapowiadają sporo nowości umożliwiających nawiązanie kontaktów biznesowych oraz poszerzenie wiedzy w trakcie specjalistycznych konferencji i paneli dyskusyjnych.

Trans Poland 2015 w liczbach:

  • 113 wystawców z 20 państw (40% zagranicznych wystawców),
  • 3300 profesjonalistów odwiedzających targi (15% zagranicznych uczestników z 29 państw),
  • 59% uczestników poszukuje rozwiązań transportowych i logistycznych,
  • 23% uczestników to właściciele ładunków,
  • 21 Bilateralnych Izb Handlowych,
  • 5 Punktów Konsultacji Handlowych (Rosja, Białoruś, Kazachstan, Ukraina, Polska).

Partnerzy targów i konferencji poprzednich edycji:
DB Schenker, Grupa Raben, DSV, M&M, FIEGE, C.H. Robinson, FM Logistic, PKP Cargo, Koleje Litewskie, Baltic Rail, ERS Railways, Port Gdańsk, Port Koper, Lot Cargo, Lufthansa Cargo,

Odwiedź stronę www.trans-poland.pl i dowiedz się więcej nt. możliwości uczestnictwa.

Authors

Related posts

Góra
English