Rozbudowa przedsiębiorstw w SSE EURO-PARK MIELEC

Sierosławski Group i Bodycote, spółki od kilku lat prowadzące działalność w mieleckiej specjalnej strefie ekonomicznej, zainwestują 27,5 ml zł w nowe zakłady produkcyjne. Znajdzie w nich zatrudnienie 35 osób.
Sierosławski Group Jan Sierosławski specjalizuje się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych dla rynku motoryzacyjnego, budowlanego, AGD, elektronicznego i innych. Przedsiębiorca rozbuduje istniejący zakład oraz wyposaży go w suwnice do transportowania i zakładania form wtryskowych na wtryskarki, zakupi wtryskarki do tworzyw sztucznych, linie montażowe, maszyny wspomagające całościowy proces produkcyjny.
Sierosławski Group zainwestuje 7 500 000 mln zł oraz zwiększy dotychczasowe zatrudnienie o kolejnych 10 pracowników.

 

Sieroslawscy IMG_7579_m

Zdjęcie: “SIEROSŁAWSCY”

Bodycote jest wiodącym dostawcą usług obróbki cieplnej na świecie.
W Polsce spółka prowadzi działalność od 2004 roku i posiada 6 zakładów, które oferują usługi obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej oraz lutowania piecowego głównie dla przemysłu motoryzacyjnego, ciężkiego oraz narzędziowego.
Na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego AEROPOLIS objętego Specjalną Strefą Ekonomiczną EURO-PARK MIELEC przedsiębiorca zainstaluje piece do obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej metali oraz uruchomi laboratorium do badań metalograficznych. Świadczone przez spółkę usługi obróbki cieplnej będą wykorzystywane głównie przez przedsiębiorców działających w sektorze lotniczym.
Bodycote zainwestuje co najmniej 20 mln zł oraz utworzy co najmniej 25 miejsc pracy.

Źródło: ARP

Authors

Related posts

Góra
English