Narzędzia Wiha rekomendowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich

Wiha anw_tricut_31_kopiowanie_m

 

Troska o bezpieczeństwo użytkownika, najwyższa jakość produktów oraz aktywne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie poprawnej eksploatacji – to wartości, którymi od początku kieruje się uznany producent narzędzi Wiha. Odpowiedzialność i profesjonalne podejście firmy znalazło odbicie w środowisku branżowym – produkty Wiha uznane zostały za godne polecenia przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich.

14 stycznia w siedzibie głównej SEP w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie rekomendacji dla firm z branży elektrycznej i narzędziowej. Wśród wyróżnionych za jakość produktów, a także kompleksowe podejście do tematu szkoleń i doradztwa technicznego w obszarze narzędzi ręcznych dla elektrotechników, dyplom rekomendacyjny otrzymała firma Wiha – jeden z czołowych producentów narzędzi ręcznych na świecie. Certyfikat SEP potwierdza bogate zaplecze merytoryczne firmy w dziedzinie niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań dla profesjonalnego użytkownika.

Rekomendacja Stowarzyszenia Elektryków Polskich to dla nas szczególne wyróżnienie, ponieważ przyznaje ją środowisko profesjonalistów, dla których odpowiednie narzędzie to podstawa pracy zawodowej – komentuje Dražen Markešić, Prezes Zarządu Wiha Polska. – Najwyższe standardy produkcyjne oraz wynikające z nich bezpieczeństwo użytkownika były i są dla nas priorytetem. Tylko w ten sposób zyskujemy pewność, że oferowane przez nas rozwiązania stanowią nieocenioną pomoc w codziennej pracy fachowych elektryków i elektrotechników. Innowacyjne rozwiązania Wiha powstają w oparciu o doświadczenie korzystających z nich użytkowników i stanowią wyraz zrozumienia zróżnicowanych potrzeb – to rozwiązania od profesjonalistów dla profesjonalistów – dodaje.

 

Źródło: Wiha

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English