Multimetr Fluke 1587 FC – dwa przyrządy w jednym i zgodność z systemem Fluke Connect

Firma Fluke wprowadza do sprzedaży na rynku polskim nowy multimetr z funkcją testowania izolacji – model 1587 FC. Fluke 1587 FC łączy w sobie funkcję cyfrowego testera izolacji z dysponującym pełnią możliwości multimetrem prawdziwej wartości skutecznej. Takie rozwiązanie zapewnia maksymalną uniwersalność przyrządu, zarówno w razie konieczności rozwiązania pojawiających się problemów, jak i podczas wykonywania czynności konserwacyjnych.

 

Fluke 1587 FC True-rms Insulation Multimeter _1280x1006px_E_NR-20298_m
Nowy multimetr z funkcją testowania izolacji Fluke 1587 FC świetnie nadaje się do wykorzystania w pracy przy silnikach, generatorach, przewodach i urządzeniach rozdzielczych – a wszystko to za cenę dużo niższą od kosztu nabycia dwóch osobnych produktów. Multimetr z funkcją testowania izolacji Fluke 1587 FC jest pojedynczym narzędziem, które umożliwia użytkownikom wykonywanie zaawansowanych testów izolacji w ramach zadań zapobiegawczych i konserwacji prognostycznej.
Co ważne, Fluke 1587 FC współpracuje z  systemem Fluke Connect, umożliwiającym łączność bezprzewodową ze smartfonami, przechowywanie danych w chmurze oraz współpracę całego zespołu techników bez względu na dzielące ich odległości.

Multimetr Fluke 1587 FC do testowania izolacji ma cztery nowe funkcje diagnostyczne, dostępne w aplikacji Fluke Connect Measurements:
– testy PI/DAR z wykresami TrendIt pozwalają szybciej identyfikować problemy z zanieczyszczoną lub zawilgoconą izolacją,
– przechowywanie pomiarów w pamięci za pośrednictwem aplikacji Fluke Connect eliminuje konieczność ręcznego zapisywania wyników, zmniejszając ryzyko popełnienia błędu, i pozwala śledzić dane historyczne,
– kompensacja temperatury za pomocą aplikacji, co pozwala na dokładne ustalenie linii bazowej i umożliwia porównania z danymi historycznymi,
– śledzenie danych historycznych i wyznaczanie trendów umożliwia identyfikację pogorszenia wyników z upływem czasu oraz podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym z użyciem akcesoriów Fluke Connect.

Szczegółowe informacje techniczne dotyczące nowego multimetru Fluke 1587 FC znajdują się pod adresem: http://www.fluke.com/fluke/plpl/Testery-izolacji/Fluke-1587-FC.htm?PID=80068
Multimetr 1587 FC  jest w pełni kompatybilny z aplikacją Fluke Connect wspomagającą pracę zespołu dzięki m.in.: połączeniom wideo ShareLive czy dostępowi do danych przechowywanych w chmurze (Fluke Cloud). Jest to jedyny bezprzewodowy system pomiarowy, który pozwala na kontakt z zespołem bez opuszczania miejsca pracy.
Aplikacja mobilna Fluke Connect jest dostępna dla systemu Android oraz systemu iOS i współpracuje z prawie 30 różnymi produktami firmy Fluke – stanowiąc największy na świecie system połączonych przyrządów pomiarowych.

Najważniejsze właściwości 1587 FC:
• pomiary PI/DAR z wykresami TrendIt,
• przechowywanie pomiarów w pamięci dzięki aplikacji Fluke Connect,
• kompensacja temperatury dzięki aplikacji Fluke Connect,
• dokładny pomiar prawdziwej wartości skutecznej napięcia i natężenia,
• automatyczne lub ręczne ustawianie zakresu zapewniające łatwość użycia,
• konfigurowane filtry dla dokładnych pomiarów napięcia i częstotliwości w napędach,
• rejestracja wartości minimalnej i maksymalnej, wskaźnik diodowy, pomiar temperatury, pojemności, oraz częstotliwości,
• duży, podświetlany ekran,
• oszczędność baterii dzięki funkcji automatycznego wyłączania zasilania.

Więcej informacji na www.fluke.pl

Authors

Related posts

Góra
English