Nowa wersja PowerSoft [2.4.0]

Ever powersoft_m


Polski producent zasilaczy UPS, firma EVER, udostępnił najnowszą wersję autorskiego oprogramowania PowerSoft [2.4.0]. Pakiet programów – stale rozwijany i aktualizowany – jest przeznaczony do monitoringu i zarządzania systemami zasilania gwarantowanego. Celem nowej wersji jest zapewnienie bezpieczeństwa serwerów zarówno fizycznych, jak i platform wirtualizacyjnych, które cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością. Oprogramowanie stworzone przez EVER jest teraz w pełni kompatybilne z najpopularniejszymi wirtualizatorami: VMware ESXi, Citrix XenServer oraz Windows Hyper-V.

Rozszerzenie oferty EVER o nową serię zasilaczy UPS EVER SINLINE RT i UPS EVER SINLINE RT XL, przeznaczonych do zabezpieczenia serwerów i infrastruktury IT, przyczyniło się do intensywnych prac nad nową wersją oprogramowania PowerSoft. Od jakiegoś czasu menedżerzy i administratorzy sieci preferują wykorzystanie instalacji wielu systemów operacyjnych na jednym fizycznym komputerze (serwerze), które umożliwia proces wirtualizacji. Obserwując te trendy, EVER zdecydował się rozpocząć prace projektowe nad oprogramowaniem PowerSoft w celu uzyskania jego pełnej kompatybilności z najpopularniejszymi obecnie platformami wirtualizacji: VMware ESXi, Citrix XenServer oraz Windows Hyper-V. UPS marki EVER z nową wersją oprogramowania ma możliwość bezpiecznego wyłączenia serwera podczas zaniku zasilania sieciowego oraz uruchomionych na nim systemów wirtualnych (po uprzedniej konfiguracji przez administratora).

Oprogramowanie PowerSoft w wersji 2.4.0 umożliwia obsługę innowacyjnych Systemów Zasilania Gwarantowanego EVER&Fogo. Pozwala na monitoring oraz konfigurację parametrów tandemu UPS-agregat, zdalne włączanie/wyłączenie agregatu czy zamykanie/otwieranie obwodu sieci elektrycznej.

W efekcie aktualizacji oprogramowania wypracowane zostały zmiany w graficznym interfejsie użytkownika (GUI), co wpływa na intuicyjność obsługi zasilaczy UPS marki EVER oraz pozostałych rozwiązań.

Więcej informacji o oprogramowaniu PowerSoft: www.ever.eu/powersoft

 

Źródło: Ever

Authors

Related posts

Góra
English