Nowy komputer mobilny Zebra Technologies – TC8000

TC8000-Warehouse-In-Hand_m

 

Firma Zebra Technologies, dostawca kompletnych rozwiązań do identyfikacji, śledzenia oraz zarządzania zasobami i procesami, wprowadziła na rynek komputer mobilny klasy korporacyjnej – TC8000. Nowy produkt firmy to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie technologii magazynowych, które zapewnia znaczny wzrost produktywności i zmniejsza zmęczenie pracowników. Ergonomiczny, lekki komputer mobilny TC8000 oferuje nową konstrukcję, która ogranicza pracę mięśni, eliminując tzw. ruchy „przechylania i sprawdzania” wykonywane wielokrotnie przez pracowników magazynu korzystających z tradycyjnych urządzeń. Skrócenie powtarzalnych czynności o kilka sekund przekłada się na godzinę czasu zaoszczędzoną podczas każdej zmiany, co zwiększa produktywność średnio o 14 proc., w zależności od przepływu pracy w danym zakładzie.

Zebra współpracowała z użytkownikami na całym świecie, żeby zaprojektować i przebudować komputery mobilne klasy przemysłowej, uwzględniając szczegółowe badania i analizy czynnika ludzkiego. Wynikiem konsultacji oraz prac jest nowy, wzmocniony komputer mobilny TC8000 pracujący w oparciu o system Android. Model jest o 33 proc. lżejszy niż tradycyjne komputery mobilne, a dodatkowo w mniejszym stopniu obciąża mięśnie i ogranicza ruchy nadgarstka, w celu zwiększenia efektywności pracowników magazynu. Zapewnia też krótszy czas szkoleń i znacznie zwiększa szybkość oraz dokładność wprowadzania danych w wymagających środowiskach przemysłowych.

 

TC8000-Composite_m

 

Najważniejsze informacje

  • Model TC8000, zaprojektowany pod kątem potrzeb środowisk magazynowych, logistyki, produkcji oraz zaplecza detalicznego, działa na zasilaniu bateryjnym przez trzy zmiany. Można go używać do zarządzania magazynem, kontroli cen, przyjmowania towaru do sklepu, zarządzania zapasami i kompletowania głosowego (voice-directed picking, VDP).
  • TC8000 automatycznie zmienia „zielone ekrany” emulatorów terminala (TE) w nowoczesne, graficzne, dotykowe emulatory terminala bez konieczności modyfikowania systemów informatycznych. Intuicyjny interfejs użytkownika na dużym ekranie dotykowym TC8000 nie tylko zmniejsza liczbę interakcji wymaganych do wykonania zadania, ale również zwiększa dokładność.
  • TC8000 jest dostępny z najbardziej zaawansowanym mechanizmem skanującym firmy Zebra i pierwszym w branży skanerem zbliżeniowym w urządzeniu kieszonkowym, który można włączyć z kabury na biodro, kabury prezentacyjnej lub uchwytu na wózek. W połączeniu z oprogramowaniem do skanowania dokumentów SimulScan firmy Zebra, można łatwo odczytywać wiele kodów kreskowych oraz całe formularze podczas jednego skanowania.
  • Umowy serwisowe Zebra OneCare mogą znacznie ograniczyć nieprzewidziane wydatki związane z komputerem TC8000, zapewniając kompleksowe ubezpieczenie, pomoc techniczną, aktualizacje oprogramowania oraz unikatową diagnostykę urządzenia. Wykrywa ona problemy z łącznością WLAN, pamięcią i baterią, dzięku czemu możliwe jest zwiększenie produktywności pracowników i ograniczenie przestojów.
  • TC8000 zostanie po raz pierwszy przedstawione przez firmę Zebra Technologies podczas targów 2016 NRF BIG Show (nr stoiska #1603), które odbędą się w dniach 17–20 stycznia 2016 w Nowym Jorku.

 

– Komputer mobilny TC8000 reprezentuje największy postęp w dziedzinie technologii magazynowych od ponad dwóch dekad. Jego rewolucyjna konstrukcja oszczędza pracownikowi godzinę czasu podczas każdej zmiany, nie zakłócając działania istniejących systemów IT. Magazyny nie są już prostymi przechowalniami towaru, ale ściśle zintegrowanymi centrami zysków, ponieważ firmy w coraz większej mierze wykorzystują analitykę do podejmowania decyzji biznesowych. TC8000 zwiększa wydajność pracowników magazynu i dostarcza bardziej dokładnych informacji, dzięki czemu przedsiębiorstwa stają się bardziej rentowne – mówi Bill Burns, wiceprezes, Enterprise Visibility and Mobility, Zebra Technologies.

Jim Bonner, dyrektor generalny, Exel Logistics, podkreśla:Uważam, że TC8000 to naprawdę przełomowy produkt. Nasz personel IT i pracownicy magazynu testowali urządzenie i wystawili mu celującą ocenę za lekkość i łatwość użycia. Dyrektorzy i kierownicy operacyjni spodziewają się znacznego wzrostu produktywności. Innowacyjna, ergonomiczna konstrukcja oraz łatwa obsługa szybko staną się branżowym standardem w mobilnych komputerach magazynowych.

Z kolei Jeff Cashman, starszy wiceprezes, Manhattan Associates twierdzi, że długoletnia współpraca z firmą Zebra Technologies umożliwia zapewnienie naszym klientom dostępu do wysokiej jakości innowacyjnych rozwiązań. TC8000 to wzmocnione, efektownie zaprojektowane urządzenie, które gwarantuje podniesienie wydajność pracy personelu. Model TC8000 umożliwia naszym klientom również przekonanie się o tym w jaki sposób nowocześnie zarządzany magazyn może przyczynić się do wzrostu produktywność firmy. 

 

Źródło: Zebra Technologies

Authors

Related posts

Góra
English