NOVO kontynuuje zwiększanie produktywności dzięki nowym funkcjom

NOVO zapewnia możliwość szybkiej wyceny zmodyfikowanych standardów wierteł pełno węglikowych.

 

Widia 7115-Widia_NOVO_m
Rozwiązanie NOVO wzbogaciło się o następujące nowości:
– wycena wierteł o zmodyfikowanej wielkości,
– poprawiony mechanizm wyszukiwania i połączeń kanałów
W ciągu kilku minut NOVO może dostarczyć szybką wycenę wierteł pełno węglikowych o zmodyfikowanych standardach – mówi Katie Richardson, dyrektor ds. zarządzania programem NOVO. – Kontynuujemy dodawanie nowych możliwości wyszukiwania, które sprawiają, że znalezienie właściwego narzędzia będzie jeszcze łatwiejsze. Wystarczy określić, czego się szuka dla swoich specyficznych zadań produkcyjnych, a NOVO wyceni to i szybko prześle info z oczekiwanym terminem dostawy.
– Zawsze staramy się pracować nad poprawą naszej wyszukiwarki – mówi Richardson. – Przejęliśmy funkcje oceny z NOVO ADVISE i zastosowaliśmy ją do naszego mechanizmu wyszukiwania „Product Search”, dzięki czemu NOVO może obecnie oceniać setki płytek do toczenia pod względem wydajności i wartości, które pasują do uchwytów narzędziowych klienta. Zakłady i warsztaty obróbcze mogą szybko wybierać najbardziej efektywne zestaw narzędzi w oparciu o wydajność, dostępność, cenę czy jakiekolwiek inne parametry, które wybiorą. Wystarczy przejść do zakładki Purchasing w NOVO, dzięki której klienci mogą skontaktować się z dystrybutorami w celu uproszczenia procesu sprzedaży.
NOVO łączy dane dziesiątki tysięcy narzędzi z 90 latami wiedzy procesowej w jeden potężny strumień wiedzy dostępny przez chmurę, który sprzęga się z pakietami CAM, systemami wstępnego ustawiania oprzyrządowania oraz wzrastająca liczbą dostawców technologii. W odpowiedzi na wymagania użytkowników NOVO określa sekwencje obróbki, wybiera i ocenia najlepsze narzędzia, tworzy zestawy montażowe, pobiera modele graficzne CAD do symulacji i planowania procesowego oraz uzyskuje parametry aplikacji obejmujące zalecenia dla prędkości i posuwu oraz dostępność magazynu, a wszystko to w ciągu kilku minut.
Rekomendacje oprzyrządowania mogą być dalej optymalizowane pod kątem specyfiki maszyn i warunków klienta: –NOVO tworzy nowe nawyki pracy, które będą skutkować innymi oczekiwaniami w stosunku do sposobu powstawania produktów – mówi Richardson. – Otwarte platformy takie jak NOVO wygrywają na rynku, ponieważ ułatwiają firmom działanie według modelu: najpierw przemyśleć jak można wykonać pracę, a następnie pójść i ją po prostu zrealizować. To zapewnia prawdzie emocje dla nowej generacji wytwórców.
Więcej informacji na stronie: http: //www.widia.com/novo.

 

Źródło: WIDIA

Authors

Related posts

Góra
English