Nowa siedziba firmy EVER w Poznaniu

Ever siedziba_m

 

Firma EVER, polski producent systemów zasilania gwarantowanego, najbardziej znany z produkcji urządzeń UPS, z dniem 1 stycznia 2016 oficjalnie zmieniła swoją siedzibę i przeniosła ją ze Swarzędza (z ul. Grudzińskiego 30) do Poznania (na ul. Wołczyńską 19). Przeprowadzka związana jest z reorganizacji firmy. Konsolidacja działów zlokalizowanych w dwóch biurach – w Poznaniu i Swarzędzu – ma przyczynić się do usprawnienia funkcjonowania oraz ulepszenia komunikacji wewnątrz firmy.

 

Atuty nowej lokalizacji

Nowa siedziba mieści się przy autostradzie A2 (trasa zachód-wschód), przy zjeździe Poznań-Komorniki oraz w pobliżu drogi krajowej nr 5 (trasa północ – południe). Nowe usytuowanie ma wprowadzić dodatkowe ułatwienia przy transporcie i logistyce urządzeń EVER. Okolica nowej siedziby EVER znana jest z obecności kilku dużych centrów dystrybucyjnych. W sąsiedztwie funkcjonują również takie znane firmy jak KOMPUTRONIK, ET LOGISTIK czy SIÓDEMKA.

 

Pozostałe dane kontaktowe

Pozostałe dane kontaktowe (numery telefonów, faksu oraz adresy e-mail) pozostają bez zmian. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z Pracownikami EVER z poszczególnych działów firmy.

Mamy nadzieję, że zalety nowej siedziby zrekompensują niedogodności związane ze zmianą lokalizacji.

Więcej na stronie www.ever.eu/nowa-siedziba

Authors

Related posts

Góra
English